Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі видали мапу з позначеннями найдавніших та сучасних навчальних закладів міста

У Дрогобичі видали мапу з позначеннями найдавніших та сучасних навчальних закладів міста
У Дрогобичі за підтримки Туристично-інформаційного центру та міської ради видали мапу «Освітні заклади Дрогобича: історія та сучасність».
На мапі за допомогою умовних позначень зображено місця розташування освітніх закладів та їх історію.
Всього на мапі розташовано 57 навчальних закладів, історія яких сягає від XV століття аж до сьогодення.

Найстаршим начальним закладом Дрогобича, згідно з даними, зазначеними в мапі, була парафіяльна школа при католицькому костелі Святого Варфоломія, яка діяла у період з 1485 року по 1868 рік. Одним із наймолодших закладів є філія медичного коледжу «Монада», яка діє з 2011 року.
Це вже четверта за рахунком туристична карта, яка сприяє туристам та дрогобичанам самостійно пізнавати історію свого міста. Попередньо у Дрогобичі за підтримки Туристично-інформаційного центру, міської ради, науковців Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та спонсорської підтримки місцевих підприємців презентували мапу місць, пов`язаних з Іваном Франком, Бруно Шульцом, а також унікальну мапу, яка відображає фактичну участь Дрогобича в Українській національно-визвольній війні 1920-1950-х років.
Отримати туристичні мапи можна безкоштовно у Туристично-інформаційному центрі Дрогобича (площа Ринок, 1). Про це повідомив керівник Туристично-інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: