Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ТОВ "поліінвестТРУП" має 99,7% акцій ПрАТ «Трускавецькурорт», засновниками якого є фізичні особи

Трускавчани закликали міських депутатів не продовжувати право оренди на землю "Трускавецькурорту", співвласниками якого є росіяни.
ТОВ "поліінвестТРУП" має 99,7% акцій ПрАТ «Трускавецькурорт», засновниками якого є фізичні особи
Мешканці Трускавця готуються протистояти проросійському рішенню міськради.
Про це йдеться у статті "Трускавецького вісника".

У неділю, 21 січня, у Народному домі трускавця відбулись громадські слухання, де одноголосно висловили протест проти продовження оренди землі для видобутку мінеральної води для ПрАТ "Трускавецькурорт". Це питання збираються розглянути на сесії міської ради 25 січня. Трускавчани пообіцяли, що прийдуть на сесію.

Так, за даними "Наших грошей", 99,7% акцій ПрАТ «Трускавецькурорт» належить ТОВ «Поліінвестгруп», засновниками якого є фізичні особи:

- Вінокуров Сергій Олександрович,

- Іоффе Юлій Яковлевич,

- Борисенко Наталія Олександрівна,

- Кулик Олександра Єфімовна,

- Якубенко Павло Павлович,

- Якубенко Володимир Павлович.

Також засновниками «Поліінвестгруп» являються такі юридичні особи як кіпрська компанія «Максімаленд Лімітед» і британська компанія «ДВ Корпорейшен Лімітед». Причому британська компанія зареєстрована кіпрським офшором «Вінокс інвестменс лімітед».

100%-вим власником кіпрського офшорну «Вінокс інвестменс лімітед» згідно офіційних даних реєстру являється Вінокуров Сергій, який народився в м. Оренбург (Російська Федерація).

В Україні Сергій Вінокуров з 2010 р. по 22 січня 2014 р. згідно наказу міністра палива і енергетики України Юрія Бойка очолював державне підприємство «Укртрансгаз». А після Революції Гідності втік в Росію.

Співзасновником «Поліінвестгруп» є Іоффе Юлій Яковлевич. Він крім того являється власником і британської офшорної компанії, яка є співзасновником «Поліінвестгруп» – «ДВ Корпорейшен Лімітед». В період перебування Юрія Бойка на чолі міністерства палива і енергетики Іоффе займав посаду заступника міністра. Він тричі обирався у Верховну раду України від округу Луганської обл. (м. Рубіжне).

Інші співзасновники «Поліінвестгруп» – Кулик Олександра Єфімовна і Борисенко Наталія Олександрівна.

Борисенко, як і Бойко, народилась в м. Горлівка Донецької обл. Борисенко очолювала дирекцію фонду солідарного страхування в м. Горлівка.

Кулик і Борисенко являються також співзасновниками ОО «Політрейд», де іншим співзасновником є Черенцов Антон (росіянин), який одночасно являється співвласником кіпрського офшорну «Максімаленд Лімітед» (це компанія-засновник «Поліінвестгруп»). По даним інтернет-видання «Наші гроші», Антону Черенцову відмивати кошти допомагала лондонська фірма «ДВ Корпорейшен Лімітед» (це теж компанія-засновник «Поліінвестгруп»), власником якої є Іоффе Юлій Яковлевич.

Компанія «Поліінвестгруп» (голова спостережної ради Павло Якубенко, колишній працівник Київського обкому Комуністичної партії України) наприкінці 2005 р. купила 49,8% акцій ЗАТ «Трускавецькурорт». Потім пройшла процедура додаткової емісії акцій, в результаті якої статутний капітал «Поліінвестгруп» збільшився в 2 рази – довівши частку власності в ЗАТ «Трускавецькурорт» до 99,68% – без тендерів, без конкурсів, без визна[media=https://varianty.lviv.ua/49619-meshkantsi-truskavtsia-hotuiutsia-protystoiaty-prorosiiskomu-rishenniu-miskrady]чення частки державного і комунального майна.

Підсумували громадські слуханння попередженням міському голові Трускавця Андрію Кульчинському про ймовірний початок процедури імпічменту якщо буде надано ПрАТ "Трускавецькурорт" в оренду землі.
За матеріалами Варіанти Львів My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: