Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Чому відсутні місця для е-запису на виготовлення біометричних документів у ЦНАПі Дрогобича? Як зареєструватися у черзі? — відповіді на найпоширеніші запитання дрогобичан

Чому відсутні місця для е-запису на виготовлення біометричних документів у ЦНАПі Дрогобича? Як зареєструватися у черзі? — відповіді на найпоширеніші запитання дрогобичан
З 5 січня у Дрогобицькому ЦНАПі офіційно запрацював е-сервіс «електронна черга» для оформлення біометричних документів, зокрема паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
За цей період е-сервісом скористались вже 1000 осіб.

Чому відсутні місця для е-запису на виготовлення біометричних документів у ЦНАПі Дрогобича? Як зареєструватися у черзі? — відповіді на найпоширеніші запитання дрогобичан
Однак при користуванні послугою у користувачів виникає низка запитань, пов’язаних з технічними умовами реєстрації. Відповіді на найактуальніші з них подаємо нижче:
1. Чому відсутні місця в ЦНАПІ Дрогобича? Як податись на чергу?
Черга повністю електронна і щоденно додається один день (за + 15 днів до дати). Якщо вільної дати та часу немає, то можна спробувати подати заявку з 4/6 години ранку, коли оновлюється інформація на наступну дату. Важливо. На сьогодні черга у міському ЦНАПі Дрогобича сформована до 28 лютого відтак починаючи з 15.02. щоночі (орієнтовно 4-6 год ранку) додаватиметься вільний день. Перший вільний день на який можна буде записатись – це 01.03.18 ;
2. Чому черга не сформована до кінця 2018 року, а тільки до 28.02.18?
У зв’язку з великим попитом на послугу, користувачі реєструються у е-черзі при першій можливості (не гарантуючи свою присутність у вибраний час). Також можливі зміни (збільшення слотів) в е-черзі. Відтак, найкращий спосіб, це щоденна можливість запису в незалежності від обставин, ніж у перший місяць дати можливість записатись на весь рік вперед, а далі весь рік очікувати змін. Окрім цього, ця формула генерації черги в IGOV діє по всій Україні.
3. Де я можу дізнатися реквізити для оплати закордонного паспорта?
Це можна перевірити за цим посиланням (http://drohobych-rada.gov.ua/administratyvnyj-zbir-miskogo…/)
4. Скільки коштує закордонний паспорт?
Повна вартість закордонного паспорта для дорослого та дитини однакова – 557,32 грн + банківський збір. Це все, що ви маєте оплатити у будь якому банку.
5. Можливо оформити дитині проїзний документ чи вклеїти його дані у свій паспорт (як це було раніше)?
Ні, зараз вже всі громадяни (з самого народження) мають отримувати тільки окремий закордонний паспорт. Вартість така ж сама, як і у дорослих.
6. Можу я розраховувати на пільги при отримання паспорта (багатодітні родини, учасники АТО та інші категорії)?
Закордонний паспорт, це не обов’язковий документ. Відтак пільг на його виготовлення не існує.
7. Чи можу я подати документи на закордонний паспорт в Дрогобичі хоча проживаю у Самборі чи Трускавці?
Так, закордонний паспорт можна виробити в будь-якому ЦНАПі країни, обмеження по місцю реєстрації діє тільки для виготовлення внутрішніх паспортів – id-карток.
8. Чи можу я на свою чергу приходити з дітьми (чоловіком/дружиною, родичами)?
Ні, черга розрахована тільки на прийом документів від однієї людини, черга на кожну людину має бути своя окрема.
9. Чи можу зареєструвати на чергу інших людей, за допомогою своєї картки?
Ні, дорослі громадяни (старші за 16 років) реєструються тільки за допомогою своїх даних (банківські картки, ЄЦП). Виключення діє лише для дітей віком до 16 років, подати заявку для їхньої реєстрації можуть батьки.
10. Де мені треба фотографуватися на закордонний паспорт?
Всі фото для громадян старші 12 років роблять тільки у відділі ЦНАП. З собою фото приносити не треба, їх не будуть приймати. Виключення – діти до 12 років можуть не відвідувати ЦНАП, тому їх фото можна принести з собою (фотокартка розміром 10х15 сантиметрів для сканування (фото виконане на білому фоні, обличчя дитини займає не менше 80% фотографії, матова).
11. Якщо мені не надійшов номер звернення? Як я можу дізнатися час та дату візиту?
Якщо лист з номером звернення не прийшов: Перевірте папку СПАМ. У розділі Мій журнал завжди є історія Вашої заявки зі всіма листами, що Вам приходили на електронну пошту https://igov.org.ua/journal (треба пройти авторизацію, як і при подачі заявки). Якщо ніде інформації немає, то прохання повторно подати звернення. Якщо інформація є, то заявка подана успішно.
12. Якщо я сплачу квитанцію через інтернет-банкінг, чи буде оплата актуальною?
Ні. Вам потрібно оплатити у відділенні банку, щоб була на квитанції мокра печатка.
13. Якщо відповідь саме на ваше питання відсутня, то надсилайте його на електронну адресу itadrohobych@gmail.com.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: