Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

До Дрогобича хочуть повернути підрозділ Національної гвардії України.

Про можливість розміщення підрозділу Національної гвардії України на території військової частини у м. Дрогобичі йлося під час робочої наради, яку 10 січня поточного року провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко.
До Дрогобича хочуть повернути підрозділ Національної гвардії України.
Про це повідомляють у відділі організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

У розмові взяли участь командир в/ч 3002 Західного оперативно-територіального об'єднання Нацгвардії, полковник Петро Шуляк, перший заступник Дрогобицького міського голови Ігор Герман, перший заступник Бориславського міського голови Ігор Кобилецький, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, депутат обласної ради Василь Масний, заступник начальника Дрогобицького відділу поліції Андрій Журавчак.

В ході розмови досягнуто домовленості спільними зусиллями органів влади регіону сприяти відновленню на постійній основі у Дрогобичі дислокації підрозділу Національної гвардії України у приміщеннях, які їй належать. 

За підсумками обговорення вирішено залучити підрозділ Національної гвардії України для профілактики злочинності та охорони громадського порядку в районі та містах Дрогобиччини.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: