Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Колишнього очільника партії регіонів у Дрогобицькому районі Йосипа Дяківа притягнуто до адмінвідповідальності за корупційне діяння.

Колишнього очільника партії регіонів у Дрогобицькому районі Йосипа Дяківа притягнуто до адмінвідповідальності за корупційне діяння.
Як нещодавно стало відомо з офіційних джерел (Прес-служба прокуратури Львівської області) My Webpage керівника МКП "Транс-Екіпаж" Йосипа Дяківа притягнуто до адміністративної відповідальності через те, що він перебував на посаді заступника голови конкурсного комітету з визначення переможців на автобусних маршрутах загального корстування і водночас був власником автобусів My Webpage.
Встановлено, що п. Йосип перебував на посаді заступника голови конкурсного комітету з визначення переможців на автобусних маршрутах загального користування місцевої райдержадміністрації, та водночас був власником автобусів, які використовувались, підприємством «Транс-Екіпаж», що здійснює транспортні перевезення, не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та приймав безпосередню участь у засіданні конкурсного комітету щодо визначення підпорядкованого йому підприємства переможцем конкурсу на окремих маршрутах.
Завдяки місцевій прокуратурі на Дрогобиччині скасовані рішення та договори на здійснення перевезень, що були укладені під час конфлікту інтересі.

Це рішення було затверджено розпорядженням голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка, а із перевізником укладено договори.

У зв’язку із цим, прокурор Дрогобицької місцевої прокуратури звернувся до суду із позовом про визнання зазначених рішень, розпоряджень та договорів недійсними, який господарський суд Львівської області задоволив у повному обсягу.


Крім цього, за вчинене екс-керівником Дрогобицької районної організації партії регіонів корупційне правопорушення, його притягнуто до адміністративної відповідальності.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: