Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Провідним спортсменам Дрогобича та їх тренерам виплачуватимуть грошову винагороду у розмірі від 40 до 100 тис грн

Провідним спортсменам Дрогобича та їх тренерам виплачуватимуть грошову винагороду у розмірі від 40 до 100 тис грн
У четвер, 30 листопада, на засіданні сесії Дрогобицької міської ради було ухвалено рішення про прийняття Положення щодо призначення виплати грошової винагороди провідним спортсменам міст Дрогобича і Стебника та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня.
Згідно з цим Положенням, грошові винагороди виплачуватимуть спортсменам-дрогобичанам, які здобули звання чемпіонів світу, Європи чи олімпійських чемпіонів, а також переможців Паралімпійських і Дефлімпійських ігор.

Розмір грошової винагороди залежатиме від зайнятого призового місця. Відтак для олімпійських чемпіонів за зайняте І місце грошова винагорода призначатиметься в розмірі 100 тис грн, за ІІ — 90 тис грн та ІІІ — 80 тис грн.
Для чемпіонів світу за зайняте І місце грошова винагорода призначатиметься в розмірі 60 тис грн, за ІІ — 50 тис грн та ІІІ — 40 тис грн.
Для чемпіонів Європи за зайняте І місце грошова винагорода призначатиметься в розмірі 40 тис грн, за ІІ — 30 тис грн та ІІІ — 20 тис грн.
Для Паралімпійських і Дефлімпійських чемпіонів винагорода призначатиметься в розмірі 100 тис грн за І місце, за ІІ — 90 тис грн та ІІІ — 80 тис грн.
До того ж виплачуватимуть грошову винагороду і тренерам-викладачам, які готували чемпіонів у розмірі 20% від загальної суми винагороди спортсмена.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: