Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Тарас Кучма відзначив структурні підрозділи та служби, які долучилися до проведення Дня міста у Дрогобичі

Тарас Кучма відзначив структурні підрозділи та служби, які долучилися до проведення Дня міста у Дрогобичі
Понеділкову оперативну нараду міського голови з керівниками структурних підрозділів сьогодні, 25 вересня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма розпочав зі слів подяки, адресованих керівникам та працівникам відповідних структурних підрозділів міської ради, які долучилися до організації проведення на належному рівні Дня міста Дрогобича 2017.
Також Тарас Кучма подякував керівнику місцевого відділку поліції Андрію Біласу та працівникам правоохоронних органів за відповідне забезпечення правопорядку у четвер, 21 вересня, як у денний, так і вечірній час доби.
«Організація святкування як і саме святкування Дня народження нашого міста було проведено на високому рівні. У цьому є заслуга великої кількості людей, які своєю працею подарували дрогобичанам гарне свято. Лише завдяки Вашій згуртованій праці та взаємоповазі Дрогобич зустрів свою 926 річницю гідно», — звернувся з подячними словами Тарас Кучма до присутніх у залі.
Подякував міський очільник і комунальним службам міста, які відразу після масштабного концерту, привели до ладу центральну площу та інші вулиці, що стали епіцентром святкових заходів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: