Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі пенсіонери продовжують їздити у міському громадському транспорті за пільговим тарифом

У Дрогобичі пенсіонери продовжують їздити у міському громадському транспорті за пільговим тарифом
З 1 липня 2017 року у Львівській області почали діяти нові правила перевезення пільговиків у автобусах приміського сполучення і міського сполучення в містах обласного значення. Це рішення прийнято спільно Львівською державною обласною адміністрацією, профільною профспілковою обласною організацією, Асоціацією автомобільних перевізників у Львівській області, Обласною організацією роботодавців транспорту.
Згідно із погодженими правилами категорії пільговиків “Пенсіонери за віком” надається 50% пільга на проїзду у автомобільному пасажирському транспорті. Іншими словами, пенсіонери за віком повинні сплачувати за проїзд у громадському транспорті половину від повної вартості проїзду.
Оскільки у Дрогобичі вартість проїзду у громадському транспорті становить 4 гривні, то згідно з новими правилами перевезення пенсіонери повинні були б сплачувати 2 гривні.
Але розуміючи, що 2 гривні за сплату за проїзд для пенсіонерів це занадто велика сума, міський голова Тарас Кучма заявив, що у Дрогобичі пенсіонери сплачуватимуть символічну ціну — не більше 1 гривні.
Проте на черговому засіданні виконавчого комітету у четвер, 20 липня, членами виконавчого комітету на чолі з міським очільником Тарасом Кучмою це питання було обговорено та відкладено на довивчення, а відтак було вирішено поки що не піднімати тариф на проїзд для пенсіонерів у громадському транспорті, оскільки пенсійна реформа ще не відбулася і бажаного підвищення пенсій пенсіонери ще не отримали.
«Зараз нам необхідно провести всі підрахунки та з`ясувати чи зможемо ми за рахунок міського бюджету фінансувати безоплатний проїзд пенсіонерів», — зазначив Тарас Кучма.
Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: