Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я УКРАЇНИ» ПОПЕРЕДЖАЄ: ПО УКРАЇНІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 735 ВИПАДКІВ КОРУ!

ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я УКРАЇНИ» ПОПЕРЕДЖАЄ: ПО УКРАЇНІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 735 ВИПАДКІВ КОРУ!
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я УКРАЇНИ
ДУ «ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я УКРАЇНИ»
ДРОГОБИЦЬКИЙ МІЖМІСЬКИЙ ВІДДІЛ
вул. Сагайдачного,29, м. Дрогобич, 82100, тел/ факс 3-17-69, E-mail: drog.ses@gmail.com

29.06.2017р № 742


Прес-реліз

Увага, кір!


Дрогобицький міжміський відділ ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" інформує:
У 2017 р в Україні різко зросла кількість захворілих на кір. Хворих зареєстрували у 15 регіонах України. Загалом зареєстровано 735 випадків кору, з них 536 випадків – у дітей та підлітків.

Станом на 27.06.17р в м. Дрогобичі зареєстровано 3 випадки, а по м. Трускавець – 2 випадки кору. Із захворілих лише 1 дитина мала щеплення проти кору, всі інші діти не щеплені.
Симптоми кору є висока температура, нежить, кашель, висип, кон’юктивіт. Чсто це захворювання може ускладнюватись пневмонією та може викликати ураження головного мозку.
При цьому специфічного лікування проти кору не існує. Самий ефективний метод захиститись - зробити щеплення.
Згідно діючого календаря профілактичних щеплень вакцинація проводиться в 12 міс., ревакцинація в 6 років. Також, щеплення можна зробити і після контакту із захворілим на кір, але лише до 72 год. з моменту контакту.

З метою недопущення ускладнень необхідно своєчасно звертатись до лікаря при перших ознаках захворювання та не займатись самолікуванням.
Хворобу легше попередити, ніж лікувати. Бережіть себе і будьте здорові!

Завідувач Майкут І.Б.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: