Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Громада Борислава проти львівського сміття!

27 червня, у сесійній залі міської ради відбулися громадські обговорення з приводу рішення обласної комісії техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС), що стосується завезення твердих побутових відходів на територію бориславського сміттєзвалища.
Громада Борислава проти львівського сміття!
До м. Борислава приїхали Зозуля Тарас – т. в. о. директора обласного департаменту ЖКГ, Іван Рудницький – депутат Львівської міської ради, директор департаменту поводження з відходами та начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

Розпочав обговорення міський голова Ігор Яворський. Ним був зачитаний текст засідання протоколу № 10 позачергового засідання Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 червня 2017 року, в якому зобов'язувалося місто Борислав приймати сміття з м. Львова.

Бориславці висловили свою думку щодо незадовільного екологічного стану в місті, а саме: проблема із загазованістю, ліквідації наслідків нафтовидобутку та багато інших, які потребують нагального вирішення.
Також йшлося про те, що в м. Бориславі дуже багато невирішених соціальних та інфраструктурних проблем, а саме: відсутність моста через річку Тисмениця на вул. Вояків ОУН УПА, незадовільний стан Барабського моста, стан доріг та інше. Все це на думку громадських активістів є причиною недостатнього співфінансування з бюджетів вищих рівнів, а саме – обласного та державного.
Відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: