Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Готель колишньої "Тустані " сьогодні нагадує кубло для зомбі, або фільм-жахів про апокаліпсис

Готель колишньої "Тустані " сьогодні нагадує кубло для зомбі, або фільм-жахів про апокаліпсис
Сумнозвісний КП "Туристичний комплекс Дрогобич", який славиться своїми скандальними епопеями, де відомий на всю Дрогобиччину своїми війнами з жінками колишній «славнозвісний» керівник КП «Туристичний комплекс Дрогобич« Микола Крук (це ще не всі його «здобутки») серед розвинутих структур готельного бізнесу пасе задніх. А все через халатність та безгосподарність старообраної "гвардії" колишньої "Тустані", яку набрав Микола Крук. Чого лише вартує колишня главбуха Тетяна Федорова, яка уміє махати кулаками та сваритися з журналістами, а зробити фаховий звіт для виконкому Дрогобицької міської ради, чомусь не здатна (див. відео).


Дуже влучно про колилишній готельний комплекс "Тустань" висловлюються журналісти з "Галицької Варти", які після екскурсії по готелю зробили висновок, що господарські приміщення, готельні номери - чудові декорації для фільмів про апокаліпсис чи навалу зомбі.
Чи добре почувають себе тут нечисленні туристи?!
Готель колишньої "Тустані " сьогодні нагадує кубло для зомбі, або фільм-жахів про апокаліпсис
Готель колишньої "Тустані " сьогодні нагадує кубло для зомбі, або фільм-жахів про апокаліпсис
Готель колишньої "Тустані " сьогодні нагадує кубло для зомбі, або фільм-жахів про апокаліпсис
Мабуть, що ні, тому і їдуть або у Трускавець або у інші готелі, яких у Дрогобичі дуже і дуже мало…
Ще б пак. Повністю знищені сирістю та грибком один з входів в цокольний поверх, гнилі системи комунікацій, занебдані готельні номера...

Вікторія ЛИШИК, член НСЖУ. Використано матеріал Галицька Варта - Галицькі Новини: "Готель в який не хочеш повертатися. “Тустань”. Дрогобич" My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

хлопці-очевидці 4 квітня 2017, 11:38
Як стало відомо АТОвцям, з горе-Круком нещадно бухав у кнайпах "хутін пуй" (он же Льоіне Гольберман). Написано без помилок, п. Петрe (він же Леонід Гольберг). Не давайте Льоні пити, бо обригає пів Дрогобича. А скоро ж приїжджає австрійська делегація на "Дні Австрії у Дрогобичі". Ото срамоти буде. На цілу Європу! Як десь п'янь болотну "хутіного пуя" ненароком під лавкою біля костела знайдуть!!! :)
 • Подобається
 • 0
Вже не москаль 4 квітня 2017, 13:06
О да, Леня - пьяница еще старой "закваски". Позорит память отца - хорошим предподавателем был
 • Подобається
 • 0
ОЧЕВИДЕЦЬ 5 квітня 2017, 11:20
Адміністратор готелю О. Середа - тварюка ще та. У 2009 р., коли "Тустань" приєднали до КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" за покійного Мусійчука її зловили на гарячому, як ця "пані" здавала наліво номера. Коштів у готелі не було. Мусійчук з колишнім бухгалтером злапалми вночі при робочій перевірці на двох готельних номерах. Другий номер за допомогою Олега Васіва (він був ще простим столяром, і вчасно попередив Середу)недобросовісна "мамзель" встигла пробити. Згодом це стерво ще й умудрилося наслати на адміністроацію готелю Львівську територіальну державну інспекцію праці, облити Мусійчука брудом. Що і довело покійного Мусійчука до передчасного інфаркту.
 • Подобається
 • 0
прокурорська перевІрка 6 квітня 2017, 14:28
Добродійка Наталя Лоїк(по сумісництву, працює в "Тустані") має на другому поверсі свій бізнес, і продає сукенки, за що ні фіга не платить в Ратушу. І взагалі, колишній директор-брехло Крук прикривав мерську п. братію. Тож Лоїк, яка бухає на корпоративах у крука і ходить п'яна, і від її подиху сніг топиться на вулиці, ще щось може виписувати? Крук п'яний не вилазив з кабінету Хруща 4, 6 січня. І радився, як виїсти Ловінську, бо її офіс вже пообіцяно іншому підприємцю. А Крук вже взяв відкат. Тож мусив свої гроші відпрацювати . А договір у Світлани пролонгований. Тож нехай бухгалтерія не триндить дибілізму :). Раджу в КП "Тустань" провести незалежний аудит, і довідатись, чого п. Гойсак судилася за підтасовки документів і зловживання її службовим підписом і печаткою навіть після її звільнення. І дізнатися про те, як прачка "прала" постіль у себе в хаті на Бориславській і продавала готельну постіль "наліво".
IP: 95.132.29.21 | Ukraine, Sumy
 • Подобається
 • 0
і знову трохи критики 11 травня 2017, 17:44
А одна т. зв. пані Савицька в пориві пристрастної маструбації написала, же готель "Тустань " - то найліпший з готелів http://droginfo.com.ua/content/view/6813/. Напевно, у автора статті відсутні нюхові якості, які не можуть вловити запаху затхлості! І напевно також відсутне почуття прекрасного, так як цю конюшню, яку очолював розумововідсталий крук. назвати достойним місцем дуже важко!
Тож Таня Савицька тою статтьою нарвалася на обурливий шквал критики з боку читачів. wink
Ну хоча б такий коментар:
Таня, не радь своїм друзям цю конюшню, мені шкода, що Тустань це твій максимум, але розвивай себе і прагни до кращого. Кілька раз прочитала про гостей з Європи)))) ми дружньо всі посміялися))) ну вже як пишеш " замовлення", то пиши наближено до реальності, а не ці анекдоти. Ми живемо в цьому місті і прекрасно знаємо, що цей готель собою представляє. Але все одно дякую за хороший настрій)
 • Подобається
 • 0
Де спаведливість 15 лютого 2020, 15:28
Люде, як може фйодорова - без належної освіти, бо за освітою вона - технік технолог, працювати на відповідальній посаді головного бухгалтера. Довели з горе=круком тустань до упадку... Розікрали все, що могли. Фйодорова з артемовичкою постільну білизну наліво "сплавляли", а за ті гроші, бухали і смалили сигарети :). Як курви остатні :)
 • Подобається
 • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: