Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Вже втретє Дрогобицький відділ поліції очолив полковник Андрій Білас

Вже втретє Дрогобицький відділ поліції очолив полковник Андрій Білас
Вчора, 22 березня начальник головного управління поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа відрекомендував особовому складу Дрогобицького відділу поліції нового керівника – полковника поліції Андрія Біласа.

Він окреслив основні вимоги та виклики, які стоять нині перед українською поліцією. З вітальним словом до начальника поліції Дрогобиччини звернулися перші особи - голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма.
Вже втретє Дрогобицький відділ поліції очолив полковник Андрій Білас
Для Андрія Біласа, котрий є уродженцем Трускавця, це призначення означає повернення на свою малу батьківщину. До цього він уже двічі керував дрогобицькими правоохоронцями. Тому цей непростий регіон та його проблеми йому відомі добре. Про це старий-новий очільник поліції сказав у своєму виступі та запевнив, що буде разом з колективом відділу чесно і відповідально виконувати покладені на нього обов’язки.
До призначення Андрія Біласа керівником поліції Дрогобиччини був Мирон Карапата, якого перевели на роботу в інший регіон Львівщини. За нашою інформацією, у Мостиська.

Нагадаємо, до призначення на Дрогобиччину полковник поліції Андрій Білас очолював Галицький відділ поліції м. Львова.

У червні 2012 року Андрій Білас був призначений на посаду начальника Миколаївського райвідділу міліції. Народився у 1978 р. у Трускавці. Він є сином відомого українського політика і науковця, генерал-лейтенанта міліції, учасника української експедиції на Північний полюс, народного депутата України ІІ-ІІІ скликань Івана Біласа...
У 1995 р. вступив у Львівський інститут внутрішніх справ. У 1999 р. скерований до Трускавця на посаду оперуповноваженого служби боротьби з економічними злочинами. У 2002 р. призначений начальником цього відділу. Із 2004 по 2011 роки обіймав посаду заступника начальника, начальника кримінальної міліції. Згодом Андрій Білас працював першим заступником начальника Трускавецького міськвідділу міліції. Згодом очолив Дрогобицький міський відділу міліції, куди доленосно знову повернувся. Проживає у Трускавці. Одружений, виховує трьох синів.

Адміністрація сайту LI бажає Андрію Івановичу успіхів на новопризначеному місці, щиро вірячи, що при потребі п. Андрій, завжди готовий поділитися набутим досвідом із засобами масової інформації.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: