Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

До Великодня у Дрогобичі відбудеться масова толока

До Великодня у Дрогобичі відбудеться масова толока
Традиційно, перед Великоднем у Дрогобичі відбувається масова толока. Зазвичай участь у толоці беруть учні та студенти, молодь, громадські та політичні об’єднання, службовці місцевого самоврядування та держустанов, депутати. Цьогоріч долучитися до прибирання міста запросили й представників малого та середнього бізнесу.
До Великодня у Дрогобичі відбудеться масова толока
Під час щотижневої понеділкової оперативної нарад міського голови з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради Тарас Кучма доручив керівнику департаменту міського господарства Івану Лепкому погодити території для прибирання з керівниками структурних підрозділів ради та запропонувати вільні ділянки для охочих долучитися до масової толоки.

Також цього дня Тарас Кучма провів дві зустрічі з керівниками коледжів, технікумів та училищ, а також з підприємцями. В ході цих зустрічей міський очільник запросив присутніх та очолювані ними колективи до масової Великодньої толоки у Дрогобичі.
Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: