Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Вперше у місті калійників стебничани зустрілися з міським головою Дрогобича

Вперше у місті калійників стебничани зустрілися з міським головою Дрогобича

У понеділок, 20 березня, відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми зі стебничанами. Ініціаторами зустрічі виступили самі ж жителі міста Стебник. Організували зустріч депутати — Олена Бичков’як, Тарас Городиський та Іван Куць, які обрані від 32, 33 та 34 виборчих округів до Дрогобицької міської ради.
Вперше у місті калійників стебничани зустрілися з міським головою Дрогобича
Під час зустрічі стебничани звернулися до міського голови Дрогобича Тараса Кучми з проханням про допомогу вирішення проблеми з каналізацією у будинку № 7 по вул. П. Куліша відсутність якої спричинює руйнування будівлі. Більше того, мешканці будинку запевнили, що готові долучитися до вирішення даної проблеми. На прохання громади, Тарас Кучма звернувся до керівника КП «Дрогобичводоканал» Романа Шагали та депутатів, які представляють виборчий округ, напрацювати низку пропозицій щодо можливих варіантів вирішення цієї проблеми. Після цього обговорити її з громадою, а відтак подати на співфінансування Стебницькій та Дрогобицькій міським радам.
Вперше у місті калійників стебничани зустрілися з міським головою Дрогобича
Таку пропозицію прийняли й присутні депутати та керівники Стебницької міської ради.

Також участь у зустрічі взяли депутати Стебницької міської ради Андрій Руденко та Львівської обласної ради Юрій Нестор, який активно сприяє і долучається до вирішення проблем громади міста Стебник.

В ході зустрічі стебничани цікавилися у міського голови Дрогобича можливою співпрацю щодо розвитку ОСББ. Своєю чергою очільник міста Дрогобича перелічив присутнім об’єкти, які завдяки наполегливій праці організаторів зустрічі — вище згаданих депутатів, втілюються у міста і Стебнику. Також Тарас Кучма закликав стебничан поважати владу Стебника і не ігнорувати можливості співпраці, особливо щодо розвитку ОСББ та участі у грантових програмах чи конкурсах.
Вперше у місті калійників стебничани зустрілися з міським головою Дрогобича
Після жвавого спілкування Тарас Кучма у супроводі жителів міста та депутатів оглянув проблемний будинок. Однак, окрім негативу, є й позитив — минулого року біля цього будинку, у пішохідній зоні, проклали асфальт знову ж таки за сприяння організаторів зустрічі.

Опісля Тараса Кучму запросили на вулицю Євгена Коновальця, де розташована котельня та проходить водопровід. Оскільки на проїжджій частині вулиці проводилися ремонтні роботи водогону, зараз там утворилося болото. Тому Тарас Кучма звернувся до Романа Шагали з проханням усунути проблему.

На завершення зустрічі Тарас Кучма резюмував: «Вкотре ми переконалися, що попри нестачу коштів, які суттєво обмежують можливості розвитку, є активна громада та депутати, які готові сісти за стіл переговорів і шукати варіанти вирішення проблеми. Як влада, наше завдання підтримати, допомогти і скоординувати їхню діяльність.».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: