Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

МИРОНА КАРАПАТУ НАГОРОДЖЕНО ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ТА ОПЕРАТИВНІСТЬ У ПОРЯТУНКУ 13-РІЧНОГО СТЕБНИЧАНИНА, ЯКИЙ МАЛО НЕ СТАВ ЖЕРТВОЮ ГРИ "СИНІЙ КИТ".

МИРОНА КАРАПАТУ НАГОРОДЖЕНО ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ТА ОПЕРАТИВНІСТЬ У ПОРЯТУНКУ 13-РІЧНОГО СТЕБНИЧАНИНА, ЯКИЙ МАЛО НЕ СТАВ ЖЕРТВОЮ ГРИ "СИНІЙ КИТ".
Сьогодні, 20 березня, під час проведення оперативної наради у Ратуші керівника Дрогобицького регіонального відділу поліції Мирона Карапату було відзначено подякою від імені міського голови Дрогобича Тараса Кучми за професіоналізм та відповідальність, а також, за надану оперативну допомогу в порятунку життя дитини (підлітка зі Стебника , що мало не став жертвою тінейджерської гри "Синій кит"). Подяку вручив сам міський голова Дрогобича. П. Мирон, користуючись нагодою, розповів присутнім про стан злочинності та про стан розкриття злочинів правоохоронними органами у Дрогобичі та Стебнику (відео додається).

Головний поліціянт нашого регіону відзначив також, що батько 13-річного Максима, котрий 13 березня виліз на дах 9-поверхового будинку по вул. В.Великого, 6 у Стебнику, з наміром покінчити життя самогубством, - забрав свою сина з відділення психіатричної лікарні, оскільки не вважав за потрібне його там далі залишати. Мовляв, моя дитина, не є психом, хоча, як і тисячі інших, взяла участь у грі зі смертельним наслідком "Синій кит", яку масово пропагують тінейджери у соцмережах.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: