Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Володимир ШИМАНСЬКИЙ: "Місто-курот вшанував референта СБ Дрогобицького міського проводу Романа Різняка -Макомацького дуже вяло і слабо (мабуть, було недостатньо інформації)".

Володимир ШИМАНСЬКИЙ: "Місто-курот вшанував референта СБ Дрогобицького міського проводу  Романа Різняка -Макомацького дуже вяло і слабо (мабуть, було недостатньо інформації)".
Минулої неділі, 12 березня, місто-курот Трускавець відзначав 96-у річницю від дня народження керівника боївки СБ Дрогобицького надрайонного проводу ОУН (1945 р), а згодом і референта СБ Дрогобицького міського проводу Романа Різняка -Макомацького.

О 15:00 год. біля памятника Романа Різняка-Макомацького відбулася панахида та народне віче. Проте, як не прикро, влада Трускавця належним чином навіть не спромоглася вшанувати пам‘ять цієї видатної людини, котра була провідником Дрогобицького надрайонного проводу ОУН і боролася за визволення рідного краю від «совєтської нечисті». Як відзначили громадські активісти Богдан Волощук та Володимир Шиманський, не було навіть належного озвучення. Все, що говорили представники влади, майже не було чути. Та й людей, які прийшли вшанувати пам'ть особистості, якa відіграли значну роль у боротьбі за українську державність, прийшло зовсім небагато. Це свідчить про погану поінформованість місцевого самоврядування щодо населення міста. Прикро також, що не було надано слова активним громадським діячам, які бажали висловитися з приводу цікавих документальних даних автобіографії Романа Різняка, який розгорнув на території Дрогобиччини широку діяльність. Ось така у нас вийшла поганенька організація панахиди та народного віча з боку можновладців міста-курорту...
Коли дрогобичани, які приїхали вшанувати визначну постать в історії нашого краю, людину, котра заслуговує більшої шани від земляків, ніж була проявлена з вини безвідповідальності влади цього дня, - то побачили сумну картину. З опитування, яке проводилося мною особисто цього дня, переконалася, що місцеві жителі взагалі мало цікавляться історією рідного краю, а про Героя Макомацького знають дуже мало. Більшість з опитуваних молодих людей навіть не знали, де знаходиться памятник Героєві? І за які заслуги перед народом він поставлений? Натомість, де знаходиться ціла плеяда розважальних комплексів, молодь знає і розповідала мені про це наперебій.
Володимир ШИМАНСЬКИЙ: "Місто-курот вшанував референта СБ Дрогобицького міського проводу  Романа Різняка -Макомацького дуже вяло і слабо (мабуть, було недостатньо інформації)".
Доречний та влучний коментар з цього приводу дав голова народних зборів та громадських організацій щодо питань земель громади Трускавця та подальшої долі мінеральних вод міста-курорту Володимир Шиманський.

Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: