Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Депутати Дрогобицької районної ради проти застосування сили щодо учасників акції блокади торгівлі з окупантами

Депутати Дрогобицької районної ради  проти застосування сили щодо учасників акції блокади торгівлі з окупантами
Дрогобицька районна рада вважає неадекватним застосування сили щодо учасників акції блокади торгівлі з окупантами. Задля інтересів олігархів центральна влада прийняла рішення зі зброєю піти проти ветеранів АТО, які відстояли українську незалежність у 2014 р., фактично без підтримки держави.
Проте, внаслідок тиску суспільства та майже двомісячної блокади торгівлі РНБО прийняло рішення, яке дає шанс на цивілізоване обмеження торгівлі з окупантом. Як тільки рішення РНБО буде підписано діючим Президентом, громадськість повинна контролювати його втілення. Однак, не можна ставити відновлення торгівлі в залежність від того, чи повернуть підприємства під юрисдикцію Ахметова чи іншого представника російського впливу.Кіборг донецького аеропорту, депутат райради від фракції САМОПОМІЧ Микола ШНІЦЕР зачитав звернення депутатів Дрогобицької райради до можновладців на рівні Києва, акцентуючи увагу на тому, що у зв’язку з силовим розгоном блокади, тимчасовим припиненням торгівлі з окупованими регіонами Донецької та Луганської областей, невирішеним питанням українських полонених та ускладненим доступом волонтерів у зону проведення АТО. За рішення - звернутися до Верховної Ради України та Кабміну з вищезгаданим зверненням проголосували усі присутні в залі депутати.
У зверненні депутати вимагають провести розслідування, встановити та покарати осіб, які надали та виконували наказ - силовим методом розігнати блокаду, зокрема звільнити із займаних посад міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та керівника Антитерористичного центру СБУ Віталія Малакова. Припинити будь-які економічні стосунки з окупованими територіями до їх повної деокупації, та відновлення сили Закону України на цих територіях. Ухвалити Закон про визнання територій підконтрольних так званим «ДНР « та «ЛНР», окупованими Російською Федерацією з усіма міжнародними правовими наслідками.
А також забезпечити комплекс дій щодо розриву торгово-економічних стосунків з Російською Федерацією. У найшвидші терміни провести роботу, яка дозволить звільнити усіх без винятку українських полонених. Не ухвалювати та скасувати вже прийняті необґрунтовані обмеження для в’їєду волонтерів у зону АТО, які закладені у нових документах Антитерористичного центру СБУ.
- Усі органи влади та місцевого самоврядування, усі політичні партії повинні бути разом з громадою. Лише у єдності ми зможемо вберегти незалежність України і побудувати сучасну, сильну та самостійну Україну. – переконаний депутатський корпус Дрогобицької районної ради.Депутати Дрогобицької районної ради  проти застосування сили щодо учасників акції блокади торгівлі з окупантами
Вікторія ЛИШИК, член НСЖУ, фото та відео автора
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: