Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Тарас Кучма: "... Більше жодна машина з львівським сміттям не повинна розвантажитися на території сміттєзвалища у с. Брониця"

Тарас Кучма: "... Більше жодна машина з львівським сміттям не повинна розвантажитися на території сміттєзвалища у с. Брониця"
На понеділковій оперативний нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради міський голова Дрогобича Тарас Кучма повідомив, що цього тижня в черговий раз довелося «відбиватися» від львівського сміття, яке в п’ятницю, 10 березня, незаконно намагалися розвантажити на броницькому сміттєзвалищі.

«Ми цілковито підтримуємо броницьку громаду, жодна машина зі сміттям зі Львова не повинна розвантажитися на цьому полігоні. Ніхто ніяких угод щодо ввозу сміття не укладав і будь-яке проникнення на територію броницького сміттєзвалища є незаконним, - зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма та додав. - Більше того, жителі с. Брониця завжди з розумінням ставилися до дрогобичан, дозволяючи ввозити на броницьке сміттєзвалище сміття з Дрогобича. Тому зараз ми докладаємо всіх зусиль, щоб припинити такі незаконні та нахабні вторгнення на територію Брониці, та виконуємо всі обов’язки згідно підписаної угоди».

У ході наради міський очільник дав розпорядження провести розслідування щодо того, хто та згідно якого дозволу пропустив машину з львівським сміттям на броницький полігон. Також Тарас Кучма звернувся до всіх комунальних підприємств Дрогобицької міської ради з проханням допомогти з прибиранням сміттєзвалища у с.Брониця для того, щоб частково його розвантажити.

Також міський голова Тарас Кучма зазначив, що вже на наступному пленарному засіданні сесії Дрогобицької міської ради на ухвалення депутатам буде винесено рішення про надання с.Брониці коштів на особисті потреби села в розмірі 200 тис.грн.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: