Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ТАРАС ДЕМКО: «… ВИ МЕНЕ ХІБА ЛИЗНЕТЕ…»

ТАРАС ДЕМКО: «… ВИ МЕНЕ ХІБА ЛИЗНЕТЕ…»
Дякувати Богові, традиційна розминка сьогоднішнього ІІІ пленарного засідання ХVІІ сесії Дрогобицької міської ради пройшла без взаємних образ та яйцемитань. Громадська активістка-яйцемитальниця Лідія Надкернична сьогодні , як на диво, чемно себе поводила.
ТАРАС ДЕМКО: «… ВИ МЕНЕ ХІБА ЛИЗНЕТЕ…»Зате «одвічний" опозиціонер мера Тараса Кучми Тарас Демко цього разу під час традиційної депутатської розминки здивував присутніх. Бо перейшов не тільки до особистих образ на адресу міського голови, але й до частини депутатського корпусу (відео додаються).Звинувативши під час своїх депутатських розбірок щодо питань розташування у приміщенні колишньої сауни притулку для безхатченків не тільки мера, але й більшість членів депутатського корпусу. Хоча у цьому випадку я підтримую громадськість, яка не хоче бачити біля своїх будинків таких сусідів. Навіть якщо ними опікуватиметься благодійна організація «Карітас». На їх розсуд, утримувати таких людей потрібно у спеціально відведеному для цього місці з усіма необхідними та належними для цього умовами за межами міста.
ТАРАС ДЕМКО: «… ВИ МЕНЕ ХІБА ЛИЗНЕТЕ…»
ТАРАС ДЕМКО: «… ВИ МЕНЕ ХІБА ЛИЗНЕТЕ…»
Цілком зрозуміло, що депутати обурюються. Дехто з них навіть не розуміє, за що їх так ображають... А репліка на адресу міського голови: «… Ви мене хіба лизнете…» взагалі ні в які рамки здорового глузду не входить. Гадаю, що відносини треба вияснювати не у сесійній залі, а принаймні, в коридорі.
Вікторія ЛИШИК, фото та відео автора
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

наталя 17 лютого 2017, 19:52
Браво Демко Тарас, єдиний хто ріже правду матку.
  • Подобається
  • 0
Grigoriy 20 лютого 2017, 10:54
"Так нас люди хвалєт, аж страх. Та хто такі? та ви мене, а я вас." Підлегла Демка хвалить Демка, а Демко буде хвалити свою підлеглу. Їм ж бо це вигідно.
  • Подобається
  • 0
Вже не маскаль 20 лютого 2017, 16:10
Демко Тарас гордимся вами. От имени ваших избирателей с ул. В.Великого. Долго ржали с мужиками.
  • Подобається
  • 0
Volodymyr 9 березня 2017, 12:56
Певно, що Ви - вже не москаль, полковнику неіснуючої служби правоохоронних органів . Ви хіба те й умієте, що ржати над дурними репліками і перефарбовуватись, як хамелеон. Бо самі нічого мудрого не вмієте запропонувати. Демко - людина надзвичайно амбітна та неврівноважена, який крім образ нічого розумного ніколи не скаже.
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: