Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Представники німецького інвестора вивчають можливість побудови у Дрогобичі виробничого підприємства.

Представники німецького інвестора вивчають можливість побудови у Дрогобичі виробничого підприємства.
Нещодавно міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом зі своїм заступником Ігорем Германом провели зустріч з представниками «ЕАС» («Євро-Атлантичний Консалтинг») м. Мюнхен (ФР Німеччина), які розглядають Дрогобич як майданчик для залучення інвестицій, а саме: створення виробничого підприємства. Зустріч відбулася за рекомендації та посередництва представників Львівської облдержадміністрації: начальника управління інвестиційної політики Романа Матиса та начальника відділу супроводу інвестиційних проектів Любомира Титаренка.
В ході зустрічі міський очільник Тарас Кучма розповів представникам «ЕАС» про науковий та робітничий потенціал міста Дрогобича, зокрема про його мешканців, які в силу занепаду великого та середнього бізнесу активно виїжджають за кордон у пошуку кращого життя.
«Якщо подивитися у минуле і глянути на сучасну молодь, то у місті Дрогобичі є чимало фахівців. Однак в пошуках заробітку вони виїжджають з міста і готові тяжкою працею заробляти кошти для утримання своїх сімей та родин.
Представники німецького інвестора вивчають можливість побудови у Дрогобичі виробничого підприємства.
Нині ми активно займаємося підтримкою малого та середнього бізнесу, шукаємо та залучаємо різноманітні можливості для розвитку інфраструктури міста.
У Дрогобича вже є досвід підбору інвесторів, тому ми дуже прискіпливо ставмося до цього процесу. Впевнений, якщо Ваш інвестор всерйоз зацікавлений у співпраці, зі свого боку ми гарантуємо максимальну підтримку, адже ми зацікавлені у створенні нових робочих місць для дрогобичан. Більше того, переконаний, що з розвитком чи відновленням великого бізнесу у Дрогобичі, до міста почнуть повертатися дрогобичани, які нині перебувають закордоном», — наголосив Тарас Кучма.
Після переговорів у Ратуші, візитери разом з керівництвом Дрогобича оглянули земельні ділянки, які місто готове надати для реалізації інвестиційного проекту.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: