Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Якісне харчування у дрогобицьких школах призвело до збільшення попиту серед школярів

Якісне харчування у дрогобицьких школах призвело до збільшення попиту серед школярів
У понеділок, 6 лютого, начальник відділу освіти Петро Сушко на оперативній нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів міської ради повідомив, що гаряче харчування в загальноосвітніх навчальних закладах, яке розпочалося з 1 лютого, відбувається згідно поставлених вимог. Більше того, у зв’язку з покращенням якості харчування збільшилася кількість школярів, які виявили бажання харчуватися за власні кошти. Тобто, окрім школярів 1-4 класів та пільгових категорій, у їдальнях загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобича харчується чимала кількість учнів. У зв’язку з цим, в окремих загальноосвітніх навчальних закладах, виникає потреба у збільшенні кількості персоналу їдалень та придбанні додаткового посуду.

«Фактично, окрім позитиву, були й скарги у тих школах, де на місцях їжу не готують, а доставляють з інших їдалень. Також проводиться перевірка цінової політики на хлібобулочні вироби та інший асортимент продукції. Однак усі скарги розглядаються оперативно. Відповідно проблеми вирішуються», — додав Петро Сушко.

Також посадовець зазначив, що в кожному навчальному закладі створені робочі групи з метою контролю якості харчування, до складу яких входять представники батьківського комітету школи та педагоги.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма відзначив персонал їдалень дрогобицьких шкіл, оскільки на його адресу впродовж тижня надходили позитивні відгуки про роботу їдалень, включаючи сервірування столів, кількість гарячих страв на вибір та смачну їжу. Проте очільник міста додав, що незважаючи на всі недоліки та позитивні відгуки, це питання він тримає на особистому контролі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: