Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

До Борислава зі Львова привезуть 300 тонн сміття

До Борислава зі Львова привезуть 300 тонн сміття
Депутати Бориславської міської ради дали дозвіл міському голові на підписання угоди про приймання сміття зі Львова.

За відповідне протокольне доручення проголосували депутати Бориславської міської ради вчора, 26 січня під час засідання сесії міськради. За проголосувало 23 депутати міськради.

У коментарі ІА ZIK міський голова Борислава Ігор Яворський зазначив, що угода підписана терміном на один тиждень. Перевізник має до 5 лютого виконати умови, передбачені угодою. За цей час Борислав прийме 300 тонн сміття зі Львова. Орієнтовно на Бориславське смітєзвалище буде завезено 30 машин львівського сміття.

Міський голова додав, що місто отримає субвенцію з бюджету Львова за прийняття сміття. Та він не уточнив, яка це буде сума.

Сміття зі Львова до Борислава станом на сьогодні, 27 січня, не завозиться у зв’язку з технічними причинами в перевізника,  зазначив Ігор Яворський.

Під час проведення поіменного голосування (голосування за протокольне доручення про надання дозволу прийняття сміття зі Львова) міський голова запросив до сесійної зали представників відділу поліції для прийняття відповідних мір до Тараса Кучманича, який перешкоджав проведенню голосування.
ЗІК My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: