Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Tрускавецькі депутати скерували звернення до обласного Господарського суду

Tрускавецькі депутати скерували звернення до обласного Господарського суду
25 січня, у Трускавці пройшла XXI позачергова сесія. Під час засідання сесії було розглянуто лише одне питання – звернення ради до голови Господарського суду Львівської області. Проект рішення озвучувала начальник управління комунальної власності ТМР Ольга Сегер. Стосувалося звернення судових справ навколо приміщення колишньої вілли за адресою провулок Тихий, 1 у Трускавці. Після того, як це приміщення покинула санстанція, розпочався процес рейдерського захоплення будівлі, лобіюванням рейдерства займалися представники попередньої влади Трускавця, тобто «Трускавецького криміналітету».

Триповерховий об`єкт було надано в оренду «своїй» людині, а потім включено до переліку тих, які підлягають приватизації. Рейдерську схему захоплення майна територіальної громади Трускавця в деталях описано у зверненні Трускавецької міської ради на ім`я голови Господарського суду Львівської області.
У зверненні, власне, йшлось про нежитлову будівлю за адресою провулок Тихий, 1 у м. Трускавці, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення (колишній пансіонат «Вавель») і яка, на сьогодні, перебуває у приватній власності підприємства «Гарантбуд-2012».

Як повідомляється в джерелах: «На даний момент, колишнім орендарем цієї будівлі, приватним підприємством «Гарантбуд-2012», породжено вже ряд позовів, суть яких зводиться до рейдерського захоплення майна територіальної громади міста Трускавця, і ми не можемо стояти осторонь цих неправомірних процесів. Старовинна вілла, окраса міста курорту, може опинитися у приватних руках. Всупереч волі громади у Трускавці кілька років тому розпочато реалізацію схеми, яка підпадає під ряд визначень Кримінального кодексу України. Схема проста – віддати комунальне майно в оренду «своїй людині», включити об’єкт до переліку тих, що підлягають приватизації, і приватизувати цей об’єкт. Таких прикладів чимало знайдеться за всю історію незалежної України».

Депутатський корпус звертається до Голови Господарського суду, з проханням прийняти правильне рішення, аби захистити права і законні інтереси громади міста Трускавця та зберегти її майно, а саме пам’ятку культурної спадщини місцевого значення Віллу «Вавель» – нежитлову будівлю по провулку Тихому, 1 у м. Трускавці.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: