Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Оперативна нарада в Дрогобицькій Ратуші про електронний сервіс надання послуг IGov та про звіт діяльності КП «Інститут міста Дрогобича» щодо реконструкції церкви Святого Юра

Оперативна нарада в Дрогобицькій Ратуші про електронний сервіс надання послуг IGov та про звіт діяльності КП  «Інститут міста Дрогобича» щодо реконструкції церкви Святого Юра
Ключовими питаннями сьогоднішньої оперативної наради у Дрогобицькій ратуші були питання щодо електронного сервісу надання послуг IGov та узгодження щодо надання звіту Комунальної установи «Інститут міста Дрогобича» про стан робіт, які ведуться при реконструкції Церкви Святого Юрія в Дрогобичі, що увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

З приводу першого питання доповів на сьогоднішній апаратній нараді радник міського голови з інформаційно-комунікаційних систем Станіслав Гайдер.

Він розповів, що з початку 2017 року у міській раді розпочато процес підключення онлайн надання послуг IGov. Даний сервіс допоможе мешканцям міста зекономити власний час на отримання адміністративних послуг та зменшити кількість візитів до чиновників. Запровадження системи буде проходити у декілька етапів. У першому буде підключено 73 послуги (відео додається).

Видача довідок про отримання/неотримання усіх видів державних соціальних допомог.

Отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Призначення допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами

Видача довідки про реєстрацію місця проживання/перебування особи

Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

надання, анулювання чи Переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг

Державна реєстрація фізичної особи – підприємця, юридичної особи

та багато іншого

Важливим є і те, що велика кількість послуг які будуть підключені, є платними, відтак, це збільшить надходження і в бюджет міста.

З приводу другого питання, керівник установи «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка доповів присутнім, що готовий відзвітуватися і провести презентацію відреставрованої церкви разом з посольством США (відео додається).
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: