Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобицьким надзвичайникам вручили альпіністське спорядження

Дрогобицьким надзвичайникам вручили альпіністське спорядження
У понеділок, 16 січня, міський голова Тарас Кучма та його перший заступник Ігор Герман разом з начальником відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколою Летнянчиним вручили підрозділу Дрогобицького управлянні швидкого реагування альпіністське спорядження.
Дрогобицьким надзвичайникам вручили альпіністське спорядження
Як повідомив начальник відділу НС та ЦЗН Микола Летнянчин, на базі другого центру швидкого реагування Міністерства управління надзвичайних ситуацій, який базується у місті Дрогобичі, планується створення підрозділу для проведення рятувальних робіт у гірській місцевості та в частині висотної забудови міста. Для ефективного функціонування даного підрозділу відповідно до цільової програми захисту населення та території від надзвичайних ситуацій було виділено 30 тис гривень для придбання альпіністського спорядження, яке буде використовуватися для підготовки даного підрозділу та виконання ними своїх функцій.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: