Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Курортополісі відбувся Всеукраїнський турнір з боксу

У Курортополісі відбувся  Всеукраїнський турнір з боксу

8-10 грудня у Трускавці в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» проведено традиційний турнір з боксу серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н. Цього року змагання проводились під гаслом «За мир та єдність України». До Трускавця завітала рекордна кількість учасників – 120 чоловік (18 команд) з Львівської, Чернівецької, Вінницької, Черкаської та Запорізької областей України.

Організатори змагань – федерація боксу Львівщини (голова федерації Богдан Бурда), відділ освіти (завідувач Орест Лобик), відділ у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради (завідувач Роман Коваль) та ДЮСК «Спортовець». Обслуговувала змагання суддівська бригада федерації боксу Львівщини. Головний суддя – заслужений тренер України, майстер спорту СРСР, суддя всесвітньої категорії Петро Яцик (м. Стрий).

У Курортополісі відбувся  Всеукраїнський турнір з боксу
Відкривав змагання директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович. Розпочались змагання з рівняння на Прапор та виконання Гімну України. На урочистому відкритті учасників змагань вітали заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, головний суддя Петро Яцик та завідувач відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль.
У Курортополісі відбувся  Всеукраїнський турнір з боксу
Серед трускавецьких боксерів найкращих результатів добились вихованці відділення боксу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» (тренер ДЮСК Назар Мінів):

- І місце – Стахнів Максим (вагова категорія 52 кг);

- ІІ місце – Саприкін Святослав (вагова категорія 33 кг);

- ІІІ місце – Кривко Тарас (вагова категорія 43 кг).

Всі призери традиційного юнацького турніру з боксу «За мир та єдність України» були нагороджені грамотами, медалями та статуетками ДЮСК «Спортовець» та відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради.

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: