Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ЯК ОТРИМАТИ ПУТІВКУ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДИТИНИ?

ЯК ОТРИМАТИ ПУТІВКУ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДИТИНИ?
Про це ми поговоримо із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин.
Пані Маріє, що потрібно зробити для того, аби отримати путівку на оздоровлення дитини?
По-перше, перед отриманням путівки дитина має пройти медичний огляд. Також, щоб отримати безкоштовну путівку, треба принести до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання такі документи:
• Копію свідоцтва про народження.
• Медичну довідку за зразком, що затверджено спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я.
Чи є ще документи, які необхідно мати для уточнення окремих важливих деталей для отримання путівки?
Такі додаткові документи для оформлення путівки можуть знадобитися залежно від категорії, до якої належить дитина:
• для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: копія свідоцтва про смерть обох батьків, довідка про запис батька згідно зі статтею 135 Сімейного Кодексу України, рішення виконкому міської ради чи райдержадміністрації про встановлення опіки або поміщення до державного закладу;
• для дітей з малозабезпечених сімей: довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
• для дітей з багатодітних сімей: довідка про склад сім'ї за місцем проживання (три та більше неповнолітніх членів сім'ї), копія посвідчення дітей з багатодітної сім’ї;
• для дітей-інвалідів: медичне свідоцтво про інвалідність або копія посвідчення про інвалідність.
Чи видаються путівки батькам?
Ні, путівки дітям та їх батькам на руки не видаються. Зауважу, якщо батьки працюють і є платниками Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, треба подати у оздоровчий табір заявку з підприємства про застраховану особу у Фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на відшкодування часткової вартості путівки.
Ми продовжимо у нашій рубриці консультації для внутрішньо переміщених осіб, а наразі нагадуємо, що на Дрогобиччині з першого вересня започаткували свою діяльність три відділи Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – бюро правової допомоги. Фахівці приймають за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70, м. Борислав, вул. Адама Міцкевича, 64, м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Центр знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1а.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: