Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Павло Білас з Трускавця здобув звання «Майстер спорту України»

Павло Білас з Трускавця здобув звання «Майстер спорту України»
Нещодавно у Броварах завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків, який зібрав понад 200 найсильніших борців зі всієї України. У ваговій категорії 97 кг студент Львівського державного університету фізичної культури Павло Білас потрапив до п’ятірки кращих напівважковаговиків країни, що дало йому змогу здобути високе звання «Майстер спорту України».

У першій сутичці Павлу не вдалося здолати опір майбутнього переможця цих змагань Сагалюка Любомира. Натомість, у втішних сутичках студент ЛДУФК довів свою перевагу над борцем із Полтави, майстром спорту України Онищенком Дмитром (10:0) та над чемпіоном України серед молоді та учасником молодіжної першості Європи, майстром спорту України Вовчанчиним Василем (4:2). У сутичці за третє місце з представником Києва Мохортом Сергієм Павло Білас обрав неправильну тактику, що не дозволило йому завоювати бронзову медаль чемпіонату України.

Отож, вітаємо спортсменів і викладачів з СПВ з хорошим виступом на чемпіонаті України та виконанням нормативу «Майстер спорту України» Біласом Павлом. Бажаємо подальших успіхів та яскравих перемог.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: