Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Місцеві обранці Дрогобича та Стебника звернулися до Прем’єр-міністра України про недопущення приватизації Дрогобицького солевиварювального заводу

Місцеві обранці Дрогобича та Стебника звернулися до Прем’єр-міністра України про недопущення приватизації Дрогобицького солевиварювального заводу
У четвер, 24 листопада, під час першого пленарного засідання XV сесії Дрогобицької міської ради депутати прийняли звернення до Прем’єр-міністра України про недопущення приватизації Державного підприємства «Солевиварювальний Дрогобицький завод».

Місцеві обранці Дрогобича та Стебника звернулися до Прем’єр-міністра України про недопущення приватизації Дрогобицького солевиварювального заводу
Постановою Кабінету міністрів України від 12 травня 2015 року №271 «Про про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2016 роках», в редакції постанови Кабінету міністрів України від 31 серпня 2016 року №588, до переліку об’єктів державної власності, які підлягають приватизації у 2016-2017 роках включено, зокрема, Державне підприємство «Солевиварювальний Дрогобицький завод».

У своєму зверненні депутати наголошують, що Дрогобицький солевиварювальний завод є унікальним виробником солі, який безперервно діє, орієнтовно, з ХІІІ ст..

В історичній довідці, яку наведено у зверненні, зазначено, що солеварня є невід’ємною історичною спадщиною, яка сприяла соціально-економічному розвитку Дрогобича.

З 2003 по 2013 роки підприємство знаходилося в оренді ПрАТ «Галка-Дрогобич». Після закінчення строку оренди, у 2013 році створено ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод».

Нині ж видобуток йодованої кухонної солі здійснюється шляхом випаровування природного розсолу. Підприємство прибуткове, але потребує капітальних інвестицій, так як основні фонди та виробничі потужності зношені на 85-90%.

У зв’язку зі складними соціально-економічними умовами, зважаючи на історичну цінність та місце і значення унікального промислового виробництва, розглядаючи Дрогобицький солевиварювальний завод як перспективний історико-культурний та промисловий осередок нашого міста, депутати закликали Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з переконливим проханням внести зміни до переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2016-2017 роках, виключивши із нього Державне підприємство «Солевиварювальний Дрогобицький завод», код ЄРДПОУ-38831368.

Також у звернення зазначено, що Дрогобицька міська рада висловлює свою готовність прийняти це підприємство у комунальну власність міста.

Як зазначив депутат міської ради Роман Курчик, виступаючи за трибуною у сесійної залі, одним з ініціаторів даного звернення виступила Координаційна рада Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: