Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Втручання політичних партій загнало процес децентралізації на Дрогобиччині в глухий кут, – депутат облради

Втручання політичних партій загнало процес децентралізації на Дрогобиччині в глухий кут, – депутат облради
Сьогодні, 8 листопада, на сесії Львівської обласної ради розглядалися перспективні плани децентралізації шести районів Турківського, Дрогобицького, Стрийського, Сокальського, Сколівського та Пустомитівського..
Втручання політичних партій загнало процес децентралізації на Дрогобиччині в глухий кут, – депутат облради
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат облради від Дрогобиччини, член комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради Михайло Задорожний.
- Комісія з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради у понеділок, 7 листопада, затвердила проекти Перспективних планів спроможних територіальних громад Сколівського та Стрийського районів. В Сколівському районі погоджено утворення 6 ОТГ: Сколівська міська, Верхьосиньовидненська та Славська селищні, Завадківська, Козівська та Тухольківська сільські. В Стрийському 4 ОТГ: Стрийська та Моршинська міські, Дашавська селищна та Грабовецька сільська (попередньо пропонувалась Нежухівсько-Дулібська). Утворення (розширення) останньої ОТГ є неоднозначним, оскільки ставить діючу Грабовецьку ОТГ в невизначене становище щодо можливості втрати фінансових привілеїв ОТГ
Сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутати розглядатимуть проекти Перспективних планів цих двох районів, а також Турківського, Дрогобицького, Сокальського та Пустомитівського. Очікується, що стосо
вно одного-двох районів ще будуть внесенні поправки під час обговорення в сесійній залі, а один-два райони таки буде перенесено на грудневу сесію.
В проекті Перспективного плану Сколівського району пропонується утворити 6 ОТГ, а Стрийського - 4. Таке рішення підтримали члени конкурсної комісії після активного обговорення і заслуховування позицій місцевої влади та громад.
Наразі комісія не схвалила проекти Перспективного плану лише Дрогобицького району, де районна влада, голови місцевих рад не можуть дійти згоди ні щодо кількості ОТГ, ні щодо їхніх центрів. - Повідомив М. Задорожний.
«Після втручання політичних партій у процес, Дрогобиччина опинилася в глухому куті, – зауважив народний обранець. – Шкода. Комісія підтримала сім ОТГ: Дрогобицьку, Трускавецьку, Бориславську, Меденицьку, Новосільську, Східницьку, Підбузьку". Щоправда, у Догобицькому районі ще не створено жодної об’єднаної територіальної громад.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: