Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Благодійнику з Німеччини присвоїли звання «Почесний громадянин міста Дрогобича»

У четвер, 3 листопада, під час ІІ пленарного засідання XIV сесії міської ради депутати прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дрогобича» меценату з Німеччини Вольфгангу Калю.
Благодійнику з Німеччини присвоїли звання «Почесний громадянин міста Дрогобича»
Майже 25 років з міста Кемніц (Німеччина), від благодійної організації Карітас в міста Дрогобич та Стебник надходить благодійна допомога, а саме: у Дрогобицьку міську лікарню №1, Стебницьку міську лікарню, в Стебницьку школу №6, в благодійну організацію «Надія» (м. Стебник), для жителів Дрогобича, Стебника та сіл району. Найбільша заслуга організації гуманітарної допомоги належить Вольфгангу Калю, який часто буває на Дрогобиччині.

Також високоповажного гостя нагородили орденом «За заслуги перед містом» перед містом Дрогобичем, а його команді вручили подяки. Подяки від міського голови отримали: А. Гомон-Войт, Вольф Бертольд, Вальтер Ольбрихт, Герд Лянгрчик, Гедвіх Моіссен, Франц Гумперт, Шарлоте Штефер, Матіаш Бартош, Манфред Ольшимке, Лідія Каль, Едіт Розенбергер.
Благодійнику з Німеччини присвоїли звання «Почесний громадянин міста Дрогобича»
Вольфганг Каль подякував депутатському корпусу та владі міста за високу оцінку діяльності його команди та відзнаки, якими їх удостоїли. Також меценат пообіцяв продовжувати налагоджувати співпрацю з іншими організаціями Дрогобича. «Основне, щоб займатися цією справою мені дозволяло моє здоров’я», — додав Вольфганг Каль.

Прес-служба ДМР
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: