Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Новим керівником апарату Дрогобицької РДА став атовець Руслан Щерба. Плюс відео.

Новим керівником апарату Дрогобицької РДА став атовець Руслан Щерба. Плюс відео.
Як було озвучено очільником Дрогобицької райдержадміністрації Володимиром Шутком у Дрогобицькому районному народному домі, напередодні святкування Дня захисника України, новим керівником апарату РДА заплановано призначити атовця Руслана Щербу. Офіційне представлення нового керівника апарату Дрогобицької районної державної адміністрації – командира розвідки Української Добровольчої Армії Руслана Щерби відбулося під час чергової оперативної наради. Голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко побажав керівнику апарату плідної праці, творчих звершень та успіхів, адже робота кожного з нас повинна бути ефективною та давати конкретні результати. До побажань приєднався і голова районної ради Михайло Сікора.

В свою чергу, звертаючись до колег, Руслан Щерба висловив сподівання на дружню, конструктивну співпрацю з усіма управліннями, відділами та структурними підрозділами райдержадміністрації.
До відома: Руслан Миколайович Щерба народився в 1968 році, закінчив в 2000-у році Львівський державний університет імені І.Франка по спеціальності правознавство. З 2001 по 2003 роки начальник РВ ДВС Дрогобицького районного управління юстиції Львівської області. 2003 – 2004 р.р. – начальник Дрогобицького районного управління юстиції; 2004 – 2006 р.р. – заступник начальник Дрогобицького міськрайонного управління юстиції – начальник відділу організаційного забезпечення; 2006 – 2016 р.р. – начальник Дрогобицького міськрайонного управління юстиції. З 2014 року брав участь у бойових діях в зоні АТО, командир загону розвідки Української добровольчої армії.Дата 19.10.2016
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Патріот 10 квітня 2020, 14:27
О, Господи. Хай нас Всевишній помилує і відгородить від того страшного чоловіка (вовка в овечій шкурі). Можна поспівчувати кого він використав та ще використає в своїх цілях для наживи. Будьте обережні НЕ герой АТО, а Насправді злочинець і хабарник.
  • Подобається
  • 1
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: