Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Сьогодні завершила свою роботу сесія Дрогобицької районної ради (плюс відео).

Сьогодні завершила свою роботу сесія Дрогобицької районної ради (плюс відео).
В четвер, 6 жовтня, в сесійній залі районної ради продовжила свою роботу чергова VIII сесія Дрогобицької районної ради VII скликання, яку розпочав голова районної ради Михайло Сікора. Вона пройшла за участі голови райдержадміністрації Володимира Шутка, заступника голови районної ради Володимира Стецівки, депутатів Львівської обласної ради від Дрогобиччини, представників засобів масової інформації.
Сьогодні завершила свою роботу сесія Дрогобицької районної ради (плюс відео).
Депутати розглянули решта питань порядку денного щодо внесення змін до Регламенту районної ради відповідно до змін в законоавстві України та ряд земельних питань.
З приводу внесення змін до Регламенту районної ради відповідно до змін в законоавстві України доповідав на сесії райради керуючий справами Дрогобицької районної ради, голова постійної комісії з питань охорони довкілля і природних ресурсів Михайло Гук (відео додається).

Слухалися питання про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки зеиельної ділянки під об'єктом "Облаштування Гаївського" газоконденсатного родовища. Свердловина №39 "Укргазвидобування" на території Нижньогаївської сільської ради Дрогобицького району та про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки під об'єктом "Облаштування ГР, Свердловина №20" "Укргазвидобування" на території Довжанської сільсбкої ради Дрогобицького району. Районні обранці затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, право оренди, яких пропонується для продажу на земельних торгах, що розташовані на території Грушівської, Волощанської та Літинської сільських рад і ділянок під об’єкт «Облаштування Опарського газового родовища свердловин ПАТ «Укргазвидобування» на території Довжанської та Нижньогаївської сільських рад. Також депутати підтримали погодження на отримання ТзОВ «Мінерали Прикарпаття» спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування суглинків Південно-Солонського родовища на території Солонської сільської ради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: