Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Модричах утворився провал землі, що поступово збільшився в діаметрі...

У Модричах утворився провал землі, що поступово збільшився в діаметрі...
Як інформує прес-служба Дрогобицької РДА, у понеділок, 22 серпня, відбулося виїзне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Його проведенню передувала подія, що мала місце в селі Модричі на початку серпня, зокрема утворення невеликого провалу поблизу житлового будинку. Але після дощів, 18 серпня провалля збільшилося до значних розмірів і цими вихідними досягнуло до чотирьох метрів в діаметрі та восьми метрів в глибину.
У Модричах утворився провал землі, що поступово збільшився в діаметрі...
Комісія ТЕБ і НС на чолі з головою Дрогобицької райдержадміністрації Володимиром Шутком виїхала на місце та провела обстеження навколишньої території, залучивши представників Стебницького ДГХП «Полімінерал», Дрогобицького управління газового господарства, лісових господарств, правоохоронних органів та інші служби району. Зокрема було встановлено, що даний провал, розміщений близько п’ятдесяти метрів від житлових будинків вже не є першим в цьому районі, так шість років тому на цій же вулиці вже був зафіксований факт руйнування будинку, а більше сотні метрів в напрямку поля близько восьми років тому відбулося просідання ґрунту на значну глибину.
Тому районна комісія ТЕБ і НС вирішила терміново звернутися у відповідні науково-дослідні установи для проведення геофізичних і гідрогеологічних досліджень, вивчення причин провалів в селі Модричі та прийняття обґрунтованих рекомендацій. Також комісія прийняла рішення заборонити лісогосподарським підприємствам перевезення лісу і рух вантажних автомобілів та встановлення відповідних заборонних знаків на цьому відрізку дороги, а Дрогобицькому УЕГГ провести відключення труби середнього тиску, яка проходить поряд.
Як наголошують спеціалісти, без проведення геофізичних і гідрогеологічних досліджень неможливо щось конкретно говорити, які процеси відбуваються на глибині, тому такі обстеження необхідно зробити негайно, в самі стислі терміни.

Прес-служба РДА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: