Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус завітав у Дрогобич, аби обговорити порядок проведення церемонії та культурно-мистецьку програму щодо вручення премії імені Івана Франка

У п’ятницю, 12 серпня, до Народного дому імені Івана Франка завітав директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус, який зустрівся з начальником відділу культури та мистецтв Олегом Яводчаком, директором Народного дому Петром Косом та місцевими урядовцями.
Директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус завітав у Дрогобич, аби  обговорити порядок проведення церемонії та культурно-мистецьку програму щодо вручення премії імені Івана Франка
Організатором міжнародної премії Івана Франка є Міжнародний фонд Івана Франка — недержавна благодійна організація, діяльність якої спрямована на підтримку розвитку україністики та суспільно-гуманітарних наук, просування та популяризацію наукового та творчого доробку Івана Франка.

Фонд створено у червні 2015 року. Ініціатором створення Фонду є внук Івана Франка — Роланд Франко.

Співорганізатором вручення міжнародної премії Івана Франка у Дрогобичі є Дрогобицька міська рада.

За підсумками трьохгодинної зустрічі, організатори вручення Міжнародної премії імені Івана Франка погодили низку організаційних моментів, обговорили порядок проведення церемонії та культурно-мистецьку програму, яка запланована до і після вручення премії.

Нагадаємо, що цього року лауреатом премії став архієпископ-емерит Української греко-католицької церкви, кардинал Католицької церкви блаженніший Любомир Гузар.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: