Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Віталій Скоропад - перший заступник голови Дрогобицької РДА

Як інформує прес-служба Дрогобицької РДА, відповідно до результатів конкурсу, за погодженням з керівництвом Львівської облдержадміністрації голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко підписав розпорядження про призначення Віталія Скоропада на посаду першого заступника голови Дрогобицької РДА.

Віталій Скоропад - перший заступник голови Дрогобицької РДА
28 липня, Володимир Шутко відрекомендував новопризначеного заступника колективу РДА. Голова райдержадміністрації, а також голова районної ради Михайло Сікора привітали Віталія Орестовича з призначенням на цю відповідальну посаду. Віталій Скоропад у свою чергу зазначив, що він знайомий із життям та проблемами району, а тому переконаний, що у співпраці з головою та колективом райдержадміністрації, районною радою йому вдасться зробити свій позитивний вклад у розвиток Дрогобиччини.

До цього призначення Віталій Скоропад працював заступником начальника Дрогобицької ОДПІ начальником Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області. В. Скоропад – голова постійної комісії Дрогобицької районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: