Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобицькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у двох кримінальних провадженнях, за фактами незаконних порубок лісу

Дрогобицькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у двох кримінальних провадженнях, за фактами незаконних порубок лісу
В ході розслідування кримінальних проваджень за ст..246 КК України за фактом незаконної вирубки лісу, 27 липня цього року дрогобицькими підрозділами УСБУ та ГУ НП у Львівській області, під керівництвом Дрогобицької місцевої прокуратури, проведено результативні обшуки на приватних пилорамах у селах Ступниця та Винники Дрогобицького району. На територіях цих пилорам вилучено близько 300 м3лісодеревини, походження якої підприємці не змогли пояснити документально. Зокрема, виявлено близько 300 колод різного діаметру, частина яких без відповідного маркування. Зазначимо, що орієнтовна площа незаконно вирубаного лісу сягає майже півгектара.
Більше того, власники однієї із пилорам перешкоджали в проведенні слідчими, уповноважених ухвалою суду, обшуків, що стало підставою для порушення стосовно них ще й кримінального провадження за ст. 382 КК України (невиконання рішення суду).
На даний час завершується перевезення та відвантаження вилученої правоохоронцями деревини, виконуються інші слідчі дії.

Прес-служба прокуратури Львівської області
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: