Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Бориславі презентували проект «Галицька Каліфорнія»

У Бориславі презентували проект «Галицька Каліфорнія»
Шістнадцятого червня у приміщенні Бориславської міської ради відбулася презентація проекту «Галицька Каліфорнія». Європейський грант у сумі п’ятнадцять тисяч євро під цей проект, що передбачає популяризацію історичного минулого нашого міста, виграло міське Товариство пам’ятників історії та культури. У межах проекту зробити належить багато: буде створена карта всіх історичних і пам’ятних місць нашого міста, опубліковано довідник, все це буде поширено на електронних носіях. Тобто гості міста та й всі, хто цікавиться його історичним минулим, матимуть можливість детально ознайомитися із визначними пам’ятками Борислава, що їх у нас вистачає.
Участь у першому засіданні взяли керівник проекту Христина Бучинська, Олег Яцужинський, що опрацьовує технічні умови, та наукові співробітники цієї роботи – відомі дослідники бориславської минувшини Роман Тарнавський та Олег Микулич, а також міський голова Ігор Яворський, заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, представники місцевих ЗМІ.
Як зазначив у нашій розмові один з ініціаторів цього проекту Роман Тарнавський, дуже важливо, що уже в конкретних справах реалізується ота мета, про яку стільки часу говорилося, – перетворити Борислав на туристичний центр. Реалізація проекту, сподіваємося, дасть можливість залучити інвесторів, доволі значні кошти (адже 15 тисяч євро – це майже 400 тисяч гривень) для дослідження і популяризації історичного минулого Борислава.
Нафтовик Борислава
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: