Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Трускавці джерела мінеральних вод повертаються у власність громади

У Трускавці джерела мінеральних вод повертаються у власність громади
Представники ПрАТ «Трускавецькурорт» надали пакет документів необхідних для створення спільного корпоративного підприємства, яке буде здійснювати обслуговування та експлуатацію свердловин, реалізацію і постачання мінеральних вод Трускавецького родовища.

Про це повідомили у Трускавецькій міській раді.

«ПрАТ «Трускавецькурорт» надав проект статуту товариства та перелік майна ГРЕС, яке може буде внесене до статутного капіталу підприємства. Хочу зазначити, що ПрАТ пропонує заснувати спільне корпоративне підприємство саме у формі товариства з обмеженою відповідальністю, оскільки така організаційно-правова форма юридичної особи є найбільш розвиненою та регламентованою в Україні. Власне, пропонована форма обмежує відповідальність учасників за діяльність товариства відповідно до внесених внесків», – розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

У листі від ПрАТ «Трускавецькурорт» також йдеться про назву майбутнього підприємства ТОВ «Трускавецька вода». Пропозиція щодо створення та визначення форм власності спільного підприємства буде подана на розгляд депутатів на сесії Трускавецької міської ради.

Нагадаємо, що 28 грудня 2015 року між ПрАТ «Трускавецькурорт» та Трускавецькою міською радою був укладений договір про співпрацю. Відповідно до нього, Товариство зобов’язалось приймати участь у створенні спільного корпоративного підприємства з обслуговування джерел з розподілом часток 50 на 50 (в тому числі і прибутку). Договір також передбачає передачу у статутний капітал майновий комплекс ГРЕС з бюветами мінеральних вод та надкаптажними спорудами.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: