Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Зрадник гірше ворога

Зрадник гірше ворога
У той час, коли одні військовослужбовці на сході України, жертвуючи своїм здоров’ям та життям, обороняють нашу країну від зовнішнього ворога – російського агресора та окупанта, - інші в той час фактично сприяють ворогові перетнути кордон рідної держави.

Так, у ніч з 31 травня на 01 червня співробітниками СБУ спільно з працівниками Військової прокуратури Донецького гарнізону, УВБ ДПС України та оперативно-розшукового відділу Краматорського прикордонного загону затримано двох співробітників ВПС «Бахмут» Краматорського прикордонного загону в момент одержання останніми хабаря у розмірі 43 тисячі гривень.
Вказані працівники ДПС налагодили чітко відпрацьовану схему пропуску людей, які слідували через лінію розмежування на тимчасово окуповану територію. Звісно, що послуги працівників не були безкоштовними – за пропуск однієї особи через пункт пропуску на лінії розмежування встановлювалася такса у розмірі 200 гривень з особи. Замість того, щоб проводити «відсіювання» потенційних злочинців, горе-працівники ДПС за власну грошову винагороду сприяли у переміщенні їх через лінію розмежування.
Під час обшуків, проведених у помешканнях винуватців було вилучено понад 600 тисяч гривень готівкових коштів.
В даний момент вказані працівники затримані, відомості про вчинений злочин внесено до ЄДРДР за ч.3 ст.368 КК України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: