Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Акробатки з Дрогобича встановили рекорд України

Акробатки з Дрогобича встановили рекорд України
30 травня 2016 року у місті Львові відбулася презентація «Книги рекордів України 2016», а також фіксування експертною групою чотирьох нових рекордів, одним з яких був рекорд зі спортивної акробатики.

Красу, грацію і справжній спортивний характер продемонстрували акробати Дрогобицької ДЮСШ жіноча пара Олександра Табачинська (Дрогобицька гімназія) та Юлія Пилип’як (ДДПУ), виконуючи єдині в світі ризикований складно-координаційний елемент сальто з рук в руки в прямому положенні з обертом на 720 градусів.

Протягом довгого часу спортсмени втілювали в реальність творчий задум своїх наставників-тренерів Жгути Ж. та Жгути О. Та не тільки фанатична відданість своїй професійній діяльності та клопітка праця спортсменів дали можливість мрії перетворитися в реальність. Спонсором цієї акції виступив Дмитро Огньов, який вже надавав матеріальну допомогу, без якої неможливий майбутній розвиток молодих талановитих спортсменів.

Встановлений світовий рекорд буде занесений в наступну публікацію «Книги рекордів України 2016». А попереду майбутні задуми і старти на змагальній арені. Наші дівчата готуються гідно представляти Україну на Чемпіонаті Європи зі спортивної акробатики.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: