Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

НЕВДОВОЛЕННЯ ГРОМАДИ ДІЯМИ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ ЗРОСТАЄ

НЕВДОВОЛЕННЯ ГРОМАДИ ДІЯМИ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ ЗРОСТАЄ
29 травня у Дрогобичі, в Будинку вчителя, відбувся Звіт депутатів Дрогобицької міської ради від партії "Громадянська позиція" (лідер А. Гриценко) за перше півріччя своєї діяльності.
Як заявив голова фракції “Громадянська позиція” Тарас Демко, дане приміщення було вибрано не випадково.  Адже, як відомо, фракція ”Громадянської позиції” послідовно виступає проти так званої оптимізації , а точніше ліквідації, навчальних закладів в місті, а тому проведення заходу в цій будівлі було вираженням своєрідної солідарності з освітянами.
Думку вчительки, яка в судових інстанціях добивалася справедливості проти свавілля влади та відділу освіти Дрогобича, опубліковано.


За пропозицією депутата Богдана Пристая розпочався захід з молитви до Богородиці.
НЕВДОВОЛЕННЯ ГРОМАДИ ДІЯМИ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ ЗРОСТАЄ
Після ритуалу слово взяв голова фракції, відомий депутат Тарас Демко, який представив присутнім свої колег, які брали участь у Звіті – Олега Балога, Богдана Пристая і Романа Броницького, а також члена виконавчого комітету Тараса Вінсковського. На жаль, був відсутній депутат Ігор Лазарів.
НЕВДОВОЛЕННЯ ГРОМАДИ ДІЯМИ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ ЗРОСТАЄ
Головним акцентом у звіті депутата Олега Балога, який також є головою земельної комісії, було поставлено на виконанні доручень виборців:

НА ВУЛИЦІ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО БУДИНОК № 2
1. Врегулювали послуги централізованого опалення котрі не надавалися в повному обсязі шляхом проведення перерахунок плати за неякісно надані послуги в листопаді місяці 100% зняття оплати за жовтень. (листопад місяць 2015 р.).
2. Відновили технічні несправності ліфта, та встановили кнопку виклик ліфта в під’їзді № 2; несправність ліфта заміна механізму відкривання дверей на першому поверсі в під’їзді № 1 (грудень місяць 2015 р.).
3. Виконані роботи по зрізуванні двох аварійних дерев (верба) та кронуванню трьох дерев, які розташовані перед четвертим під’їздом (грудень місяць2015 р)
4. На горищі 1-го під’їзду ліквідовано витік води з внутрішнього водостоку - ліньовки (грудень місяць 2015 р.).
5. Встановлення скла у віконні пройоми в під’їздах №№ 1 ; 2 (грудень місяць 2015 року).
6. В підвальному приміщені 2-го під’їзду ліквідовано витік нечистот з каналізаційної труби (грудень місяць 2015 р.).
7. Встановлення поручів при вході на перший поверх та відновлення дерев’яних накладок до існуючих в 2 та 4-му під’їздах (грудень – лютий місяць 2015 – 2016 років).
8. Проведено відновлення дорожнього покриття біля 1-го під’їзду шляхом засипання ям щебенем (грудень місяць 2015 р.).
9. Ремонт асфальтного покриття на прибудинковій території житлового будинку № 2 на вулиці В.Великого, місто Дрогобич включено в проект плану з поточного ремонту доріг на 2016 рік (грудень місяць).
10. Встановлення (ремонт) кодового замка до вхідних дверей 2-го під’їзду (лютий місяць 2016 року).
11. Виконані роботи по відновленню центрального освітлення при вході в 2 під’їзд та на 3-му поверсі цього ж під’їзду (лютий місяць 2016 року).
12. Посприяв у безоплатному відвідуванні в місті Трускавець «Дельфінарію» неповнолітнього хлопчика 2008 р.н. з малозабезпеченої сім’ї (лютий місяць 2016 року).
13. Ремонт 2-го під’їзду та встановлення нових поштових скриньок (березень місяць 2016 року).
14. Посадка саженців (хвойні, дуби, берези, декоративні) дерев біля будинку (березень, квітень місяці 2016 року)
15. В підвальному приміщені 1-го під’їзду ліквідовано прорив водяної труби (березень місяць 2016 р.).
16. Заміна леноліуму в ліфтах (березень, квітень місяці 2016 року)
17. Встановлення ліхтаря нічного освітлення зі сторони першого під’їзду (квітень місяць 2016 року)
18. Ліквідували затікання даху над ліфтовим відсіком у 4-му під’їзді , заміна леноліумного покриття в ліфті (квітень – травень місяці 2016 року)
19. Ремонт 4-го під’їзду та встановлення частково нових та реставрація старих поштових скриньок (квітень - травень місяць 2016 року).
20. Ремонт трубопроводу в підвальному приміщенні № 1 (квітень - травень місяць 2016 року).

НА ВУЛИЦІ ШЕПТИЦЬКОГО БУДИНОК № 18
21. Встановлення скла у віконні пройоми в підвальних приміщеннях (січень - лютий місяць 2016 року).

22. Виконані роботи по зрізуванні та коронуванню двох аварійних дерев, які розташовані перед заїздами до подвір’я будинку (травень місяць2016 р.)
IV.
Плани щодо подальших виконань доручень виборців:
планується в літній період провести ремонт під’їзду № 3 та заміна водяних труб в підвальному приміщенні на вул.В.Великого, 2
встановлення бруківки на піших доріжках поряд з під’їздами будинку № 2 на вул. В.Великого.
відновлення асфальтного покриття на пішій доріжці та дороги поряд з будинком № 18 та прилеглим будинком № 5 на вул.Шептицького ( за проханням мешканців буд.№ 18 та голови правління ОСББ «Шептицького» Дівчур)
відновити відмостку довкола будинку № 4 на вул.Бурка
( відділ надзвичайних ситуацій)
перелік виконання зобов’язань виборців згідно депутатського звернення № 12 від 21 грудня 2015 року.
встановлення дитячого майданчика поряд з будинками на вул.В.Великого, 2 та П.Орлика, 9
(кошторисну документацію було підготовлено Балогом О.Б. ще в 2010 році, подана до депутатського звернення на ім’я міського голови, перемогли в конкурсі та виграли мікро проект), окремо встановлення футбольних воріт, пісочниці, качель).
V.
Виділення коштів для часткового фінансування мікропроекту «Впровадження енергозберігаючих технологій шляхом реконструкції корпусу № 2 Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 імені Івана Франка».
НЕВДОВОЛЕННЯ ГРОМАДИ ДІЯМИ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ ЗРОСТАЄ
Депутат Тарас Демко, який очолює комісію з житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв'язку, у своєму виступі акцентував на депутатських зверненнях. До звіту додається відеосюжет.
- Мною подано 58 депутатських звернень, які дуже часто ігноруються через пустопорожні відписки службовців Ратуші. Доводиться фактично тиснути на чиновників, щоб ті сумлінно виконували покладенні на них обов’язки. За той час, що я є депутатом отримано від виборців 135 заяв, скарг , звернень. ККД вирішення проблем складає 65%. Практично щодня я буваю на закріплених за мною округах №№ 11 і 12 , тож маю постійний контакт і володію проблематикою виборців, які мене знають в обличчя . Крім того, як голова комісії з питань ЖКГ, будівництва, транспорту змушений реагувати на різного роду проблеми інших округів, оскільки люди зневірені і почуваються кинутими напризволяще, а тому є необхідність брати їх під свою опіку, бо більше ніхто їх не чує. Тому, якщо когось образили чи не зреагував недобросовісний службовець, виборці міста мають можливість телефонувати з різних питань на мій телефон – (097) 77 60 290.

НЕВДОВОЛЕННЯ ГРОМАДИ ДІЯМИ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ ЗРОСТАЄ
Депутат Богдан Пристай (на фото зліва) під час виступу видав такі перли владі: ”Як депутат по округу, а це вулиці І. Франка, Тарнавського, Вербова, частково вул. Самбірська, намагаюсь оперативно вирішувати всі звернення виборців. Серед пріоритетів бачу – очищення русла річки Побук, яка часто затоплює людські городи, а також капітальний ремонт сміттєвих контейнерних майданчиків на вул. Тарнавського і вул. Самбірській. Крім того, сподіваюсь, що буде виконано роботи із замощення бруківкою тротуарного хідника вул. І. Франка. З міських проблем висловлюю претензії до міської виконавчої влади щодо непослідовності у відстоюванні прав громадян щодо торгового центру “Гетьман”, де інвестор не виконав усіх зобов'язань - взяти на себе їх виконання і не передав селянам повністю І-й поверх під молочний ринок. А влада "проковтнула" обіцянку-цяцянку, отримавши облизня.”

Депутат Роман Броницький (на попередньому фото справа) розповів громаді: ” В моєму віданні перебуває один з найбільших виборчих округів, який простягся від вул. П.Орлика і до району Гирівка, при цьому охопивши мікрорайон Нової Волощі та вул. 22 Січня. З людьми маю контакт постійний, знаю, що ще потрібно зробити і спільно з виборцями підіймати престижність та добробут Дрогобича і його містян. З проблемних питань бачу поганий стан дорожнього покриття на вул. 22 Січня і П. Орлика , за міським кладовищем. Неодноразово піднімав питання перед мерією про необхідність будівництва скверу Небесної Сотні. Домігся виділення коштів з бюджету на будівництво кладовища на вул. П.Орлика, яке нині у вкрай занедбаному становищі.”

Зі звіту депутата Ігоря Лазаріва, який з поважних причин не зміг бути присутнім на заході, було також прочитано. Йдеться про те, що він допоміг встановити металеві двері в буд. №56 на вул. Грушевського, а також долучився до вимощення бруківки тротуарного хідника перед церквою Спаса. Постійно спілкується з виборцями і організовує поїздки вірян до греко-католицьких святинь.”

Після зітувань депутатів зал завирував пристрастями, викликаними невдоволенням нині діючої влади (відеосюжети додаються).

Людей цікавило, чому так нераціонально використали гроші, виділені на капремонт вул. Самбірської? Асфальт, покладений комульниками, лежить "пляцкоподібно". І з першим снігом він зійде. А за таку неякісну роботу хтьсь з представників влади "нагрів на цьому руки".
Громадський та політичний діяч Михайло Каріоті поцікавився: "Чи не спіткає приміщення бальнеології доля сумнозвісного ресторану "Берізка?" (відео MOV07704).
На адресу нині діючої влади лунали зауваження про те, що парк відпочинку на вул. Трускавецькій нині у дуже жахливому стані. У місті процвітає нічна торгівля алкоголем та наркотиками. Розбиті дороги, обшарпані фасади будинків, невдоволення підприємців свавіллям нині діючого керівника КП "Дрогобицький ринок" Володимира Білогана. І прикладом цього є те, що підприємці Дрогобича обурені намірами міської влади відсудити землю у нового ринку, який обслуговує кооператив «Сонячний промінь". А чого варті лише цьогорічні березневі збурення торговців спробою адміністрації ринку збільшити орендну плату за торгові місця?
Пригадую, як тоді, добряче настрашені тиском громади щодо відстоювання своїх прав і свобод, чиновники-трутні апелювали до далекоглядних планів, відповідно до яких місто має змінитися, і ці зміни влада власне розпочинає з обличчя Дрогобича - центральної частини. Нічого відтоді не змінилося. Усі обіцянки влади залишилися пустопорожньою балаканиною. Через бездіяльність місцевого самоврядування Парк Небесної Сотні, який переіменували у сквер, скоро перетвориться на руїну. Ця тема найбільше цікавила присутніх у залі. Мовляв, кошти на відновлення парку куди поділися? (відео з виступом Р. Броницького з цього приводу додається).

А, загалом, бажаючих прийти і почути всю правду з уст депутатів "Громадянської позиції" та її лідера Тараса Демка про реальний справ стан у місті, зібралося чимало. Особливе збурення громадськості викликали незрозумілі для здорового глузду аргументи - коли міський голова Дрогобича привселюдно ображав громадян лайливими словами "ватники", "фашисти" (ці слова в основному стосуються підприємців КП "Дрогобицький ринок", які протестують проти свавілля нині діючої влади), "ушльопки", та іншими "компліментами". Що, до речі, є прямим порушенням Статті з Конституції України, які ображають честь та гідність громадян. Лунали пропозиції і нарікання на те, що міський голова Тарас Кучма не володіє ситуацією у місті через власну невиваженість та некомпетентність, або саботаж рішень його підлеглими, та через надмірну керованість станом справ у Ратуші "третіми" особами.
Ці, та інші факти спровокували депутатів від "Громадянської позиції" піти в опозицію до владних керівників у Ратуші (відео додається).
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Юрій Федчак 1 червня 2016, 00:25
Не захищаю Петра Сушка, але бурхливо-гротескна промова так званої "вчительки" мене просто захопила її самодискредитизацією. Насамперед її мова, як вчительки української мови зі стажем, рясніє русизмами. Не розумію, як взагалі її атестували, надали допуск до викладацької діяльності з профільного предмету? Далі - про яку заробітну плату шкільних вчителів в розмірі 7 000 грн. Надія Паньків заявляє? Або я щось не розчув, або це - відверта брехня. Далі ця особа заявляє про корупцію у Дрогобицькому судочинстві та освіті, зокрема прозвучало публічно її звинувачення у тому, що керівник міського відділу освіти П. Сушко вимагає хабара у розмірі 3000 євро. Це - документальна підстава для розслідування. Якщо вона має документальні, а не голослівні докази, то хочеться їх отримати. Якщо ні, то за відвертий наклеп Надія Паньків може бути протягненою до кримінальної відповідальності. Наголошую, посягання на честь і гідність особи можуть тягти цивільну (ст. 7 ЦК) або кримінальну відповідальність, яка настає за наклеп (ст. 125) та образу (ст. 126). І останнє: ця особа запитує, чому наші діти - випускники дрогобицького педагогічного університету - мають "сидіти" на базарі та нехай їдуть в далекі міста для працевлаштування. А може, пані Надіє, нехай взагалі заберуться з України подалі - десь за кордон, а? Адже як їм працевлаштуватися в рідному краї, коли їх місця пригріли ось такі пенсіонери: і пенсію отримують, і заробітну плату. А не занадто жирно буде у такий скрутний в Україні час? А не соромно вам, пенсіонерам, паразитувати за рахунок молодих? Може б самі кудись подалі забралися з нажитих вчительських місць?
  • Подобається
  • 0
speccor 1 червня 2016, 14:05
:) Юрко "розперезався" :)
  • Подобається
  • 0
Юрій Федчак 1 червня 2016, 21:10
Ну, по-перше "Юрком" дозволяю себе називати тільки батькові. По-друге, я ще м'яко написав. Можу й відвертіше - гострою правдою та й по папері. ;) Але пожалів стареньку пенсіонерку. Як-не-як, в одному місті живемо, до того ж у сусідніх будинках. Автору - подяка за таку повну Інфо. Молодчина! :)
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: