Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Під час прогулянки дрогобичанин виявив шість артилерійських снарядів

Під час прогулянки дрогобичанин виявив шість артилерійських снарядів
За інформацією департаменут з питань цивільного захисту Львівської ОДА, у середу, 25 травня, о 19.30 у Дрогобичі місцевим мешканцем під час прогулянки на березі озера виявлено 6 (шість) артилерійських снарядів часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.

До речі, факт знаходження боєприпасів часів ІІ Світової війни, є не поодиноким на Львівщині. 16 травня, о 12:45 год. у смт. Брюховичі (вул. Незалежності, б/н) місцевий житель під час прогулянки у лісі виявив шість артилерійських снарядів .

Місце події було огороджено і виставлено охорону. Подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) для вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР нагадує, що у разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, потрібно:

негайно припинити всі роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів (ВНП);
за можливістю попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поруч;
позначити місце перебування предмета, а при можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо);
негайно повідомити про знахідку чергові служби МНС та МВС за номерами 101,102 (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження ВНП);
не палити, не користуватись запальничками, іншими джерелами відкритого вогню та предметами, що можуть його утворювати;
не торкатись підозрілого предмету;
у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення;
очікувати на безпечній відстані від місця знаходження ВНП або предмета, схожого на нього, представників органів місцевої влади, МНС, МВС, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: