Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Стебнику закриття та реорганізацію шкіл вважають неприпустимими. Плюс відео.

У Стебнику закриття та реорганізацію шкіл вважають неприпустимими. Плюс відео.
На сьогодні, 24 травня, у Стебнику скликається позачергова сесія. Відповідне розпорядження підписав міський голова Петро Старосольський. На порядку денному – одне питання «Про визнання недоцільним та неприпустимим проведення реорганізації шкіл м. Стебник». Текст проекту рішення опубліковано на офіційному веб-сайті Стебницької міської ради. Подаємо його для ознайомлення:

«Розглянувши лист виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 18.05.2016 за №3-30/4072 щодо надання згоди на реорганізацію двох шкіл І-ІІІ ступеня в м. Стебнику у школи І-ІІ ступеня та ліквідації ЗОШ №13 І ступеня, враховуючи зростання соціальної напруги в місті, звернення батьківських та трудових колективів навчальних закладів міста та результати громадських слухань в місті, беручи до уваги проект Закону України «Про середню освіту» , а також перспективу об`єднання територіальних громад, керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:

1. Визнати недоцільним та неприпустимим проведення реорганізації шкіл І-ІІІ ступеня в м. Стебнику у школи І-ІІ ступеня та ліквідацію ЗОШ №13 І ступеня в м. Стебнику.

2. Рекомендувати:

2.1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради:

- розробити комплексну Програму реформ освітньої галузі Дрогобича та Стебника з врахуванням майбутньої адміністративно-територіальної реформи та нової редакції Закону України «Про середню освіту»;

- до моменту затвердження даної Програми реформ не проводити реорганізацію шкіл

2.2. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради провести аналіз штатних одиниць та привести його у відповідність до чинного законодавства з урахуванням доцільності посад.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань духовності, освіти та культури і охорони здоров`я, у справах молоді, спорту та екології (І. Товарницька)».
За матеріалами Трускавецький Вісник My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: