Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Меденичах відкрили пам’ятник Борцям за волю України

У Меденичах відкрили пам’ятник Борцям за волю України
Учора, 22 травня, у смт. Меденичі Дрогобицького району Львівської області відбулося урочисте відкриття пам’ятника Борцям за волю України.

Освятили монумент архієпископ Дрогобицько-Самбірської єпархії Української православної церкви Київського патріархату владика Яків і єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української греко-католицької церкви владика Григорій.
У заході взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Звертаючись до присутніх, очільник Львівщини, зокрема, сказав: «Сьогодні ми вшановуємо Героїв, які в різні часи були відважними силою духу і завжди готовими стати в бій за Україну. Це і учасники визвольних змагань, і ветерани війни, і наші новітні герої – учасники АТО. На сьогодні можемо пишатися ними, зокрема, достойними воїнами, котрі воюють на Сході. Вже понад 10 тисяч новітніх героїв повернулися додому живими і, на жаль, 240 родин повернули своїх синів навічно».
У Меденичах відкрили пам’ятник Борцям за волю України
Олег Синютка процитував рядки з гімну ОУН: «Доволі нам руїни і незгоди, не сміє брат на брата йти у бій! Під синьо-жовтим прапором свободи з’єднаєм весь великий нарід свій» і закликав учасників заходу завжди шанувати своїх героїв та силою слова й невтомною працею утверджували Українську державу.

Депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний, який був одним з організаторів побудови пам’ятника, подякував усім, хто долучився до цього, насамперед, архітекторові Данилові Чепелю, вихідцю з Меденич, який у такий спосіб вніс свій вклад у вшанування пам’яті борців за волю України, а також поважній родині Шулаків.

Учасник війни на сході України меденичанин Петро Родич у своєму виступі відзначив силу молитви, яка допомагає бійцям захищати рідну землю, висловив побажання, щоб ніхто з краян не пережив бюлю втрати на війні рідних чи близьких.

Селищний голова Володимир Шулак поіменно назвав тих, хто вклав свою лепту у вшанування пам’яті полеглих в боротьбі за волю України.
У Меденичах відкрили пам’ятник Борцям за волю України
Завершився захід концертом патріотичної пісні і слова. Заключним акордом прозвучала балада про трьох вояків Української повстанської армії з Меденич, які віддали свої життя за Україну, не скорившись московським окупантам.
За матеріалами ЗІК-у My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: