Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Володимир Шутко взяв участь у засіданні комісії міської ради з питань надзвичайних ситуацій

Володимир Шутко взяв участь у засіданні комісії міської ради з питань надзвичайних ситуацій
20 травня близько 06.30 ранку стався зсув ґрунту поблизу триповерхового житлового будинку на вул. Лесі Українки у Дрогобичі. Причина – ведення будівельних робіт, а саме копання глибокого котловану на місці зведення торговельного центру на розі вулиць Лесі Українки, П.Орлика та можливо порушення в процесі виготовлення проекту. Власник об’єкта – підприємець Любов Чапля, генеральний підрядник – ТзОВ «Підприємство «Турист». Це вже другий зсув ґрунту на котловані, перший (у менших масштабах) стався 19 травня.

На місце події виїхали голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівники відповідних служб, начальник відділу поліції Мирон Карапата, представники Держслужби з надзвичайних ситуацій, генерального підрядника та ін.
Ситуацію кваліфікували як надзвичайну, яка може призвести до руйнування багатоквартирного будинку, який замість фундаменту має цегляну кладку. У міській раді відбулося термінове засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій.
Учасники наради за участю проектантів, архітекторів, будівельників представника мешканців будинку обговорили ситуацію та шляхи виходу з неї, щоб запобігти продовженню зсуву ґрунту. Проблему ускладнює наявність каналізаційного колектора, що проходить якраз на місці обвалу. Після обміну думками, комісія прийняла рішення, за яким генеральний підрядник має звести вздовж котловану з боку будинку підпірну стіну. Термін виконання робіт – одна доба. Влада міста запропонувала генеральному підряднику допомогу в ліквідації наслідків зсуву.

За матеріалами Дрогобицької РДА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

speccor 24 травня 2016, 11:49
Будівництво Чаплі може зруйнувати багатоквартирний будинок на вул. Лесі Українки, 8.Там, де ведеться спорудження будинку, стався зсув грунту. Мешканці переживають, що їхнє помешкання може опинитися у виритому котловані.

За словами начальника відділу з надзвичайних ситуацій міськвиконкому Миколи Летнянчина, спорудження будинку ведеться з порушенням усіх будівельних норм.

"Це призвело до того, що структура житлового будинку порушена, – каже Микола Летнянчин. – Відбувається зсув грунту до будинку і є реальна загроза його руйнуванню".
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: