Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Трускавець з обласного бюджету отримає співфінансування 19 мікропроектів

Трускавець з обласного бюджету отримає співфінансування 19 мікропроектів
На засіданні конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку погоджено співфінансування 19 мікропроектів Трускавця.
На засіданні конкурсної ради, що відбулося 5 травня, із 1419 заявок відібрано 647, – інформує власкор ІА ZIK.
Трускавець цього року подав 26 заявок на співфінансування, з яких 19 пройшло відбір.
Зокрема, з обласного бюджету на реконструкцію фасаду СЗШ №1 виділять 100 тисяч гривень. СЗШ №2 отримає 177 тисяч гривень на реконструкцію водопостачання та ремонт усіх входів. Трускавецькі садочки «Зірочка», «Теремок», «Дзвіночок» та «Сонечко» отримали кошти на закупку меблів, м’якого інвентарю та ігрового обладнання. Також для садочків «Сонечко» і «Ялинка» виділять по 100 тисяч гривень на реконструкцію покрівлі та ін.
У конкурсі перемогли 3 проекти Трускавецької Міської лікарні загалом на 300 тисяч гривень: реконструкція терапевтичного відділення, хірургічного та поліклінічного корпусів. 90 тисяч гривень виділять на реконструкцію Центру реабілітації учасників АТО (по вул. Стебницькій, 100).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: