Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Олег Синютка представив звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області

Олег Синютка представив звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області
Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прозвітував перед депутатами про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році.
Зокрема Олег Синютка розповів про будівництво фортифікаційних споруд на сході України, про організацію реформування влади шляхом об'єднання територіальних громад, про інвестиційні проекти, які були реалізовані на Львівщині у 2015 році, про реєстрацію 49 індустріальних парків. Окремо голова ОДА зупинився на зростанні динаміки залучення коштів державного бюджету та досягненнях в галузі енергозбереження, які би були не можливі без активної позиції і роботи депутатського корпусу Львівської обласної ради.
По завершенню доповіді Олег Синютка відповів на запитання депутатів.
В обговоренні депутати, зокрема, зазначали, що ще не було звіту про виконання бюджету Львівщини у 2015 році, а без такого звіту складно давати оцінку виконанню Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році.
Депутати затвердили звіт голови Львівської обласної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році. За таке рішення проголосувало 56 депутатів.
Прес-служба ЛОР
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: