Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Трускавці з місцевого бюджету виплатили індексацію вчителям та медикам, У Дрогобичі індексацію освітянам та медикам виплатять за вісім місяців

У Трускавці з місцевого бюджету виплатили індексацію вчителям та медикам, У  Дрогобичі індексацію освітянам та медикам виплатять за вісім місяців
Депутати Трускавецької міської ради підтримали пропозицію міського голови Андрія Кульчинського про виділення з міського бюджету коштів в розмірі 2 млн грн на виплату індексації освітянам та медикам.
«Питання індексації заробітної плати, а точніше, – повернення індексації вчителям та медикам – це проблема, яка існує в державі вже багато років. За минулий рік з державного бюджету на такі доплати кошти не було передбачено. На доплату вчителям та медикам виділили 2 мільйони гривень з внутрішнього резерву, а саме, завдяки перевиконанню бюджету на кінець року. Попереду справді нелегкий рік, зокрема, і для бюджетних працівників. Та наша позиція сьогодні – зберегти школи, лікарню, та забезпечити бюджетним працівникам в Трускавці стабільне фінансування», – сказав міський голова Андрій Кульчинський.
Трускавець одне з міст, яке першим повернуло доплати, у Дрогобицькому районі. Фінансовий відділ Трускавецької міської ради вже підготував необхідні документи для того, щоб кожен вчитель та лікар отримав виплати до кінця грудня.
У Дрогобичі індексацію освітянам та медикам виплатять за вісім місяців.
Індексаційні виплати вчителі та медики міста отримають за перших сім місяців поточного року та за грудень. Решта місяців поки що залишаються відкритими. Про це доповіла на оперативній нараді у Ратуші начальник фінансового управління виконкому Дрогобицької міської ради Оксана Савран. Причому і вчителі і медики тепер завдяки вирівнюванню індексації поставлені в одинакові умови. Міський голова Тарас Кучма зазначив, що ситуація у Дрогобичі приблизно відповідає недовершеній картині індексаційних виплат на рівні області, де 30% припало на освіту та 80% - на медицину.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: