Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі грамотами відзначили близько 50 волонтерів. Інші новини з сесійного засідання.

У Дрогобичі грамотами відзначили близько 50 волонтерів. Інші новини з сесійного засідання.
Вчорашнє засідання сесії Дрогобицької ради розпочалося вітальною нотою. У мармуровій залі разом з депутатами зібралися волонтери. На їхню адресу з нагоди Міжнародного дня волонтера линули найщиріші вітання спочатку від о. Ігоря Цмоканича, який особисто передав грамоту із благословенням від єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Ярослава Приріза трьом громадським активістам. По тому повагу людям, для яких жертовність стала життєвим покликом, висловив міський очільник Тарас Кучма. Звертаючи увагу на значимість волонтерської діяльності, Тарас Кучма побажав, аби дух жертовності, який надихає на служіння та великі справи, запанував у депутатському корпусі.
Грамоти з рук міського голови отримали близько 50 дрогобицьких волонтерів. На вінець вітальної церемонії Тарас Кучма відзначив тренера та спортсменів СОЦ «Еней», які протягом року уславлювали Дрогобич високими перемогами.

У Дрогобицькій міській раді створили сім фракцій та одну депутатську групу


Вчора, 8 грудня, під час засідання сесії Дрогобицької міської ради міський голова Тарас Кучма оголосив про створення у раді семи нових фракції, а саме:
політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» (голова Юрій Кушлик); «Самопоміч» ( голова Сергій Оленич), «Громадська позиція» (голова Тарас Демко), «Народний РУХ» ( голова Роман Курчик), «Солідарність» (голова Володимир Бернадович), ВО «Свобода» (голова Святослав Шеремета), ВО «Батьківщина ( голова Олег Дацюк). Окрім того, у міській раді зареєстровано депутатську групу «Майбутнє Стебника». Її очолив Тарас Городиський.
Нагадаємо, раніше у Дрогобицькій міській раді було створено фракцію «УКРОП».

У Дрогобичі відати зовнішньою рекламою відтепер буде відділ економіки


Ухваленим від 8 грудня, рішенням сесія Дрогобицької міської ради передала зовнішню рекламу у відання відділу економіки виконкому Дрогобицької міської ради. Дотепер за розміщення реклами у місті відповідав ЦНАП.
Як зазначив міський голова Тарас Кучма, відділ економіки проводитиме цінові розрахунки за розміщення реклами та інтенсивніше працюватиме у цьому напрямку, з якого до бюджету, певен міський мер, можуть надходити великі кошти. Пристали також обранці громади на пропозицію депутата Юрія Дацюка провести у царині зовнішньої реклами інвентаризацію.
Прес-служба міськради Дрогобича
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: